Forum

FTP serverda Unıx t...

Bildirimler
Hepsini Temizle

FTP serverda Unıx tarzı listeleme

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
415 Görüntüleme
(@mkiraz)
Gönderiler: 32
Trusted Member
Konu başlatıcı

Şirket için 2000 PRO uzerine bir FPT server kurdum fakat baglanan kullanıcıların FTP folderını UNIX tarzı liste halinde görmelerini istiyorum. Bunun için FTP site uzerinde sag click ozelliklerden Home Directory e gelince MSDOS ve UNIX stili listeleme var.

Reshttp://img261.imageshack.us/img261/158/ftphj4.th.jp g" target="_blank">http://img261.imageshack.us/img261/158/ftphj4.th.jp g"/> [/IMG][/URL]">me aldnmayın UNIX stilini secincede Windows un klasorlerinde goruntulenme sekli nasılsa oyle goruyorum FTP folderları.

Ayrıca bir kullanıcımız INTERnet Explorer 7 den istedigim sekilde UNIX tarzı goruyor.

BUNUN ayarı Internet Explorerdamı acaba, nerede bu ayar?

Gönderildi : 23/04/2008 19:20

(@mkiraz)
Trusted Member
Konu başlatıcı

Resmi ekleyemedim yeniden yazıyorum 

Şirket için 2000 PRO uzerine bir FPT server kurdum fakat baglanan kullanıcıların FTP folderını UNIX tarzı liste halinde görmelerini istiyorum. Bunun için FTP site uzerinde sag click ozelliklerden Home Directory e gelince MSDOS ve UNIX stili listeleme var.

Resme aldnmayın UNIX stilini secincede Windows un klasorlerinde goruntulenme sekli nasılsa oyle goruyorum FTP folderları. Ayrıca bir kullanıcımız INTERnet Explorer 7 den istedigim sekilde UNIX tarzı goruyor. BUNUN ayarı Internet Explorerdamı acaba, nerede bu ayar?

Gönderildi : 23/04/2008 19:24

(@korhankoseoglu)
Gönderiler: 547
Honorable Member

Bu İnternet Explorer ile alakalı bir durum. 6 da direk klasör şeklinde görürsün. İe 7 Bu Konuda Tavsiyemdir.

Gönderildi : 24/04/2008 02:16

(@mkiraz)
Trusted Member
Konu başlatıcı

yani cozumu olmayan bir soru mu sormusum?

Gönderildi : 19/05/2008 01:03

(@birolaydugan)
Gönderiler: 867
Prominent Member

İnternet explorer yerine>

Windows Explorer dan denermisin?

yani belgelerim klasorunu açın:

adres cubuguna ftp://ftp.yourdomain.com şeklinde baglantı kurmayı denermisin?

Gönderildi : 19/05/2008 03:51

Paylaş: