Forum

notebook wireless p...

Bildirimler
Hepsini Temizle

notebook wireless problemi

6 Yazılar
4 Üyeler
0 Reactions
485 Görüntüleme
(@DenizVerman)
Gönderiler: 1289
Noble Member
Konu başlatıcı

arkadaşlar merhaba asus f3m model bir notebookum var bunu wireless driverlarını indirdim sitesinden kurdum fakat aygıt yöneticisinde herşey yolunda ağ bağlantılarım özellikler yaptığımda bağlı değil diyor console'dan ve düğmeden açık sağ köşedeki kablosuz ağ bağlantısına çift tıklayıp açtığımda kablosuz ağları göstereciği ekranda şöyle yazıyor
windows bu kablosuz bağlantıyı yapılandıramıyor bu kablosuz bağlantıyı yapılandırmak için başka bir program etkinleştirdiyseniz o yazılımı kullanın şeklinde..bu arada win xp pro'ya kuruyorum

Gönderildi : 23/04/2008 15:13

(@savasdemir)
Gönderiler: 1870
Illustrious Member

Driverı yüklerken kendi yazılımını kurmuş.saatin orda yer alıyordur.Kontrol edermisiniz.

Gönderildi : 23/04/2008 15:17

(@DenizVerman)
Gönderiler: 1289
Noble Member
Konu başlatıcı

evet kurmuş... ama dediğim gibi kablosuz ağları görüntüle dediğinizde windows bu kablosuz bağlantıyı yapılandıramıyor bu kablosuz bağlantıyı yapılandırmak için başka bir program etkinleştirdiyseniz o yazılımı kullanın şeklinde yazıyor...

Gönderildi : 23/04/2008 15:21

(@savasdemir)
Gönderiler: 1870
Illustrious Member

Evet 2. yazılım wirellesta ağır bastığı için bunu diyor.Yapmanız o yazılımı kullanmak.Bunu kullanmak istemiyorsanız wireles özelliklerinde ayrıntılardan programı iptal ederek deneyiniz ya da o yazılımı kaldırın sadece driver kalırsa sıkıntı olmaz.

Gönderildi : 23/04/2008 15:40

(@cozumpark)
Gönderiler: 16308
Illustrious Member Yönetici

Merhaba  ,  start > run > services.msc  > Wireless zero  servisini start ederek denermisiniz ?

Gönderildi : 23/04/2008 15:42

(@korhankoseoglu)
Gönderiler: 547
Honorable Member

Gelişmiş Ayarları Değiştir > Çıkan Yerde Sekmelerden "Kablosuz Ağlar" > "Kablosuz Ağ Ayarlarımı Yapmak İçin Windows'u Kullan Dersen Sorun Çözülecektir. Kolay gelsin.

Gönderildi : 24/04/2008 02:12

Paylaş: