Forum

Vistada Kaspersky d...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Vistada Kaspersky dosyalarının saklı olduğu yol?

6 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
396 Görüntüleme
(@YunusOzturk)
Gönderiler: 102
Estimable Member
Konu başlatıcı

öncelikle herkesin bayramını kutlarım

benim sorunum şu format attıgımda devamlı devasa kaspersky güncellemesi yapıyoruz bunun bilgisayara kayıtlı olduğu yol neresı?

kaspersky ın sitesinden bu güncelleme dosyalarını paket şeklinde nasıl indirebilirim indirdiklerini nereye kopyalayayım kı güncel olsun anti-virüs, ınternet security. bunun cevaplarını verırsenız büyük bi bayrm hediyesi olacak bana

Gönderildi : 29/11/2009 12:44

(@serkanuzuner)
Gönderiler: 1040
Illustrious Member

Merhaba, bu makale işinizi görebilir

http://kbase.gfi.com/showarticle.asp?id=KBID001528

Gönderildi : 29/11/2009 17:39

(@EyupHAMAMCI)
Gönderiler: 154
Estimable Member

Merhaba Vista ve wın7 de Kaspersky dosyalarının saklı olduğu yer C:\ProgramData\Kaspersky Lab\AVP8\Update distribution altındadır .Kasperskyı offline olarak guncellemek istiyorsanız.Ayarlarda guncelleme ayarları kısmında guncelleme dosyalarının kopyalanacagı klasoru aktif ediniz.Guncelleme yaptıktan sonra guncellenen dosyalrın kopyası belirttiginiz klasore kopyalanacaktır.Daha sonra bu dosyaları ortak bir alana kopyalayarak kaspersky guncelleme yerini bu alanı gosterirseniz guncellemenizi  yapabilirsiniz.Ayrıca kaspersksy guncellemelerini ftp://ftp.downloads1.kaspersky-labs.com/zips adresinden indirebilirisiniz.İyi bayramlar

Gönderildi : 29/11/2009 22:24

(@YunusOzturk)
Gönderiler: 102
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba Vista ve wın7 de Kaspersky dosyalarının saklı olduğu yer C:\ProgramData\Kaspersky Lab\AVP8\Update distribution altındadır .Kasperskyı offline olarak guncellemek istiyorsanız.Ayarlarda guncelleme ayarları kısmında guncelleme dosyalarının kopyalanacagı klasoru aktif ediniz.Guncelleme yaptıktan sonra guncellenen dosyalrın kopyası belirttiginiz klasore kopyalanacaktır.Daha sonra bu dosyaları ortak bir alana kopyalayarak kaspersky guncelleme yerini bu alanı gosterirseniz guncellemenizi  yapabilirsiniz.Ayrıca kaspersksy guncellemelerini ftp://ftp.downloads1.kaspersky-labs.com/zips adresinden indirebilirisiniz.İyi bayramlar

verdiğiniz C.\programdata.... yolunda update disribution  klasorune baktım hiç bir şey yok bom boş klasor boyutuda sıfır yok yanı içinde 

Serkan uzuner bey benım ıngılzce sıfır bıraz bahsedebılırmısınız !

Gönderildi : 30/11/2009 00:07

(@EyupHAMAMCI)
Gönderiler: 154
Estimable Member

Merhaba benim size verdigim yol kasperskyın guncelleme dosyalrının kopya secenegini aktif ederseniz default olarak guncellemeleri kopyalyacagı yerdir.Gunceleme dosyalar yine  C:\ProgramData\Kaspersky Lab\AVP8\Bases klasorunde ttuluyor.Ancak burdaki dosyalar  işinize yararmı bilmem.

Gönderildi : 30/11/2009 20:13

(@gorkemdoruk)
Gönderiler: 129
Estimable Member

öncelikle herkesin bayramını kutlarım

benim sorunum şu format attıgımda devamlı devasa kaspersky güncellemesi yapıyoruz bunun bilgisayara kayıtlı olduğu yol neresı?

kaspersky ın sitesinden bu güncelleme dosyalarını paket şeklinde nasıl indirebilirim indirdiklerini nereye kopyalayayım kı güncel olsun anti-virüs, ınternet security. bunun cevaplarını verırsenız büyük bi bayrm hediyesi olacak bana

Merhaba,

İsterseniz ilk updateleri manual olarak yapabilirsiniz. Aşağıda ki linkte nasıl yapılacağı ingilizce şekilde anlatılmaktadır.

http://support.kaspersky.com/faq/?qid=208279756

Gönderildi : 04/05/2010 19:48

Paylaş: