Forum

Proxy kullanıcı adı...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Proxy kullanıcı adı görüntülenmesi

8 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
515 Görüntüleme
(@GultekinAknur)
Gönderiler: 68
Estimable Member
Konu başlatıcı

Öncelikle destekleriniz için teşekkürler...

Şöyle bir sorunum var çalıştığımız firmada kullanıcılar proxy üzerinden çıktıkları için kullanıcı adı ve parola girmek durumundalar.fakat belli bir süre sonra kullanıcı yer değiştirdiğinden kullandığı eski pc de internete giriş yapmak isteyen yeni kullanıcı eski kullanıcı ismiyle karşılaşıyor bunun için temp dosylarını geçici internet dosyalarını çerezlerini sildim.Fakat bir türlü kaldıramadım tek çözüm oturumu uçurmak yeniden bir oturum açmak acaba bunun için bana önerebiliceğiniz farklı bir yöntem varmı? teşekkürler... 

Gönderildi : 13/11/2009 13:07

(@ErdemHACISALIHOGLU)
Gönderiler: 542
Honorable Member

Merhaba Gültekin bey ;

Amacınız proxy kullanarak kullanıcıları internete mi çıkarmak ? yoksa aynı pc ye hangi kullanıcı oturursa otursun internete proxy üzerinden çıkış yapsın mı ? kullanıcılar sürekli yermi değiştiriyor ? tam olarak amaç nedir biraz daha detaylı bilgi alabilirmiyiz lütfen ?

Gönderildi : 13/11/2009 13:19

(@GultekinAknur)
Gönderiler: 68
Estimable Member
Konu başlatıcı

şöle anlatim zaten kullanıcılar proxy üzerinden çıkıyolar fakat şöle bir örnek vereyim.

[email protected] bu ahmetin kullanıcı adı fakat ahmet idari binadayken yer değiştirdi yerine ayş[email protected] geldi.ayşe internete girmek isterken haliyle kullanıcı adı ve şifre girmek durumunda fakat [email protected] görüyo ve bunu görmek istemiyor..bunun için kullanıcı adı kısmında [email protected] nasıl silebilirim

Gönderildi : 13/11/2009 13:26

(@GurkanDemirtas)
Gönderiler: 41
Trusted Member

şöle anlatim zaten kullanıcılar proxy üzerinden çıkıyolar fakat şöle bir örnek vereyim.

[email protected] bu ahmetin kullanıcı adı fakat ahmet idari binadayken yer değiştirdi yerine ayş[email protected] geldi.ayşe internete girmek isterken haliyle kullanıcı adı ve şifre girmek durumunda fakat [email protected] görüyo ve bunu görmek istemiyor..bunun için kullanıcı adı kısmında [email protected] nasıl silebilirim

Yapmanız gereken denetim masası kullancı hesapları sol taraftan ağ parolalarımı yönet kısmından gelen 10.1.8.4 veya 10.6.1.5 hangisi varsa bunları sildirmek 🙂

pmden gelin detaylı görüşelim olur mu?

Gönderildi : 13/11/2009 14:09

(@mustafatasci)
Gönderiler: 1643
Üye

Yapmanız gereken denetim masası kullancı hesapları sol taraftan ağ parolalarımı yönet kısmından gelen 10.1.8.4 veya 10.6.1.5 hangisi varsa bunları sildirmek 🙂

Siz özelden konuşcaksınız insanların burayı takip etmesin, yada siz özelden konuşacaksanız siz burayı takip etmeyin, burada herşey açık oturum olmalıdır ki konu hakkında bilgisi olmayanlarda yazılanlardan  bilgi sahibi olabilsin....

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 13/11/2009 14:24

(@GurkanDemirtas)
Gönderiler: 41
Trusted Member

Yanlış anlaşılmak istemem kusura bakmayın, madem bu cevabı yazdınız aynı kurumun farklı biriminde çalışıyoruz. PM istememin sebebi bu idi.

Gönderildi : 13/11/2009 14:31

(@mustafatasci)
Gönderiler: 1643
Üye

Yanlış anlaşılmak istemem kusura bakmayın, madem bu cevabı yazdınız aynı kurumun farklı biriminde çalışıyoruz. PM istememin sebebi bu idi.

eğer bir sorunu insanlara açtıysanız çözümünüde onlar bilmek ister, insanın doğasında vardır bu özellikle bir IT cilerin, çözümsüz sorun kalsın istemeyiz, sağolsun ki çözümpark bu anlamda çok yardımcı oluyor, bende yanlış anlaşılmak istemem pme çağırmanız tuhaf geldi sadece

Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 13/11/2009 14:40

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Lütfen forum kurallarına uyalım.

Gönderildi : 13/11/2009 14:42

Paylaş: