Forum

Isass.exe Uygulama ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Isass.exe Uygulama Hatası

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
767 Görüntüleme
(@Numan)
Gönderiler: 1
New Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar laptop açılırken Isass.exe uygulama hatası veriyor.Araştırdığım kadarı ile virüsten kaynaklanan bir hataymış.Format atmayı biliyorum ama pc'de çok önemli belgeler ve bilgiler var bunları kurtarmam lazım.güvenli modda açmayı deniyorum yine aynı hatayı veriyor ve öylece kalıyor hiçbir şey olmuyor.üst üste 2 kere çıkıyor tamam diyorum öylece siyah ekran duruyor ve bişi yapılamıyor en azından ben yapamıyorum.ne yapabileceğim konusunda yardım edebilirseniz sevinirim.İçindeki belgeleri bu hafta içinde yetiştirmem gerekiyor durum acele yani şimdiden teşekkür ediyorum.

Gönderildi : 20/10/2009 19:29

(@GokhanCebiroglu)
Gönderiler: 97
Estimable Member

Arkadaşlar laptop açılırken Isass.exe uygulama hatası veriyor.Araştırdığım kadarı ile virüsten kaynaklanan bir hataymış.Format atmayı biliyorum ama pc'de çok önemli belgeler ve bilgiler var bunları kurtarmam lazım.güvenli modda açmayı deniyorum yine aynı hatayı veriyor ve öylece kalıyor hiçbir şey olmuyor.üst üste 2 kere çıkıyor tamam diyorum öylece siyah ekran duruyor ve bişi yapılamıyor en azından ben yapamıyorum.ne yapabileceğim konusunda yardım edebilirseniz sevinirim.İçindeki belgeleri bu hafta içinde yetiştirmem gerekiyor durum acele yani şimdiden teşekkür ediyorum.

Dostum Merhaba,

İşletim sisteminin xp oldugunu düşünüyorum yazmamıssın çünkü,

Sanırım son gunlerdeki meshur virüsümüz conficker senin pc ye bulaşmış durumda,Pc ye bulaştıgında isass.exe hata verip networkten kopmalar service lerin bazılarıını durdurma olaylarına kadar bi sürü sorun yaratıyor..Çözüm aslında basit ,Tüm güncelleştirmeleri yapıp virüs tezmiliği yapman gerek.Bu durum microsoftun bir açığından kaynaklandığı için işletim sistemin xp ise mutlaka sp3 yuklu olamalı ve diğer tüm güncelleştirmeleride yapmalısın, Bu sorununu çözecektir.

Kolay Gelsin,

Gönderildi : 20/10/2009 20:25

(@SerkanYalcin)
Gönderiler: 18
Eminent Member

Merhabalar hemen anlatayim hirens boot 10.03 cek isoya yazdir sonra boot et mini xp olarak baslat butun windowsun karsinda istedigin dosyalari aktar istedigin yere.Internetin hizliysa bu dediklerimi 15 20 dakka surmemesi lazim.Sonra formatla.Iyi calismalar.

Hirens boot 10.0.0.3 : http://hotfile.com/dl/14191689/85ae28b/KenZi_100C.Hirens.BootCD.10.0_wWw.Update24h.Com.zip.html

password:www.update24h.com

SERKAN YALCIN

MCSE MCSA MCP 

COMPUTEK SOLUTIONS OWNER & IT MANAGER

LONDON / ENGLAND

Gönderildi : 23/10/2009 07:15

Paylaş: