Forum

mac pro notebook a ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

mac pro notebook a xp pro kuracam nasıl ?

5 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
394 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

arkadaşlar mac pro notebook a win xp pro kurmam gerekli iki işletim sistemide üzerinde olacak.

ben kurmam için umarım format atmam üzerine ikinci işletim sistemini kurabilirim böyle birşey mümkünmü mümkünse nasıl yapabilirim.

kullanıcı istediği zaman seçeceği işletim sistemine girebilecek şekilde kurmam gerekli arkadaşlar ilk defa böle bir şey yapacam nasıl yapabilirim acaba yapanlar varmı. öğrendiğime göre mac pro destekliyormuş win xp yi

Gönderildi : 30/09/2009 19:11

(@firatbilmis)
Gönderiler: 199
Reputable Member

sanırım macbook pro demek istediniz. evet intel tabanlı mac lere xp kurabilirsiniz. Bunu bootcamp ile yapabilirsiniz. Apple ın sitesinden download edip oradaki yönlendirmeleri takip edebilirsiniz.

Gönderildi : 01/10/2009 00:43

(@Anonim)
Konu başlatıcı

sanırım macbook pro demek istediniz. evet intel tabanlı mac lere xp kurabilirsiniz. Bunu bootcamp ile yapabilirsiniz. Apple ın sitesinden download edip oradaki yönlendirmeleri takip edebilirsiniz.

arkadaşım ben BCUpdateXP bu programı indirdim sanırım bu proğramı sanırım macbook a kuracam ve XP CD si koyup devam mı edecem o siteyi inceledim ama çok ayrıntı vermiyor. Bana biraz ayrıntı verebilecek arkadaşlar varmıdır.?

Gönderildi : 01/10/2009 13:01

(@Anonim)
Konu başlatıcı

arkadaşlar ben mac book pro ya XP pro kurdum bununla ilgili 2 şey soracağım.

1- driverlerini nereden bulabilirim.

2-Mac OS ye geçişim nasıl olur.

Gönderildi : 01/10/2009 16:57

(@Anonim)
Konu başlatıcı

arkadaşlar ben mac book pro ya XP pro kurdum bununla ilgili 2 şey soracağım.

1- driverlerini nereden bulabilirim.

2-Mac OS ye geçişim nasıl olur.

arkadaşlar soruyoruz ama araştırıp çözdük bari ben cvb vereyim kendime birilerinin başına gelirse nasiplensin

kurulumu yapyıktan sonra hiçbir driver ı tanımıyor. sizin  eğer Mac Book Pro nuz aliminyum kaplama yani son çıkanlardansa Mac os CD sini xp yi açıp otamatik başlayan kuruluma sadece ileri diyosunuz hepsini kısa sürede yükledikden sonra bazı tuşlarınızda çalışmaya başlıyor.

ikincisine gelince de ''TAB'' tuşuna PC başlarken basılı tutarsanız geçişi yapabilirsiniz.

ek olarak da hengisi otomatik direk başlamasını istiyorsanız.

XP sistemi açıp denetim masası> boot camp i açıp hagisini istiyorsanız işaretleyip uygula tamam dedikten sonra işlem tamamdır.

Gönderildi : 01/10/2009 20:51

Paylaş: