Forum

windows xp Applicat...

Bildirimler
Hepsini Temizle

windows xp Application Hang?

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
784 Görüntüleme
(@harunaslan)
Gönderiler: 54
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

Kurumumuzda yemekhane sisteminde Application Hang event id 1002 hatası veriyor yazılımın neden böyle birşeye sebep verdiğini anlayamadık.

Çalışan program: perkotek yemekhane programı turnikeden kart ile geçiliyor program online olduğu için okutulan kartı yemekhane .exe aktarıyor ama bazen günde iki defa bu hatayı veriyor firma durumu xp 'bağlıyor ama bana  mantıksız geliyor bu konuda nasıl bir fikir verebilirsiniz varsa fikri olan destek sunarsa emin olun çok mutlu olacam bu işten dolayı asıl işimden uzak kalıyorum kurtarın beni...

Gönderildi : 30/09/2009 01:24

(@kaantekkol)
Gönderiler: 831
Noble Member

Application Hang program hatasıdır. İçeriğinde belirttiğiniz programın hata ile karşılaştığı diye bir mesaj yer alır.

O programı aktif olarak kullanan bir personel var mı o hata oluştuğunda ? Eğer yoksa kart çekildiğinde veri aktarımı gerçekleşirken o hata oluşuyor ise yedekleri alıp yeniden programı kurmanda yarar var. Ya da programın özelliklerinde Veritabanı onar seçeneği var ise üretici firmadan destek alarak bunu deneyebilirsin. Veri tabanı şişmiş olabilir. Veritabanının yedeğini alıp belli bir yıldan öncekileri silebilirsin.

Üretici firmadan destek almakta yarar var.

Gönderildi : 30/09/2009 12:02

(@Anonim)
Gönderiler: 0

Merhaba,

Peki firma Xp'de sorun olduğunu söylüyorsa bu hatanın alınmaması için tavsiye ettiği işletim sistemi nedir?

Gönderildi : 30/09/2009 13:48

Paylaş: