Forum

Messenger ileti ge&...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Messenger ileti geçmişi

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
358 Görüntüleme
(@ahmetonturk)
Gönderiler: 7
Active Member
Konu başlatıcı

Merhabalar;

Sormak istediğim soru daha önce açıldımı bilmiyorum.ve yanlış yerede açmış olabilirim.kusura bakmayın.

Çalıstığım şirkette aynı ağda 1 adet MS 2003 server std ve 7 tane bilgisayar var ve 2 tanede ofis dışında kullanılan bilgisayarlar var.bilgisayarlar etki alanına dahil değiller.

Sormak istediğim bütün bilgisayarların msn kayıtlarını servera veya başka bir bilgisayara kayıt edebilirmiyim.

Teşekkürler.

Gönderildi : 17/09/2009 17:21

(@ahmetaltuntas)
Gönderiler: 731
Prominent Member

merhaba

bu legal bir istek degil.Böyle birşey yaparsanız ve bu acıkca ortayqa cıkarsa suç işlemiş sayılırsınız.Ya msn'i kapatın yada belirli kişilere msn acarak kısıtlama yoluna gidin.

Kolay Gelsin.

Gönderildi : 17/09/2009 18:29

(@ahmetonturk)
Active Member
Konu başlatıcı

Msni dosya transferinde kullandıkları için kapatamıyoruz.bu şekilde bir programın olduğunu duydum ve sormak istedim ilginize teşekkürler.

Gönderildi : 17/09/2009 19:00

(@SelmanCORA)
Gönderiler: 26
Eminent Member

Ahmet Bey bu konuda sniff programları var ancak bu hem yasal hemde etik değil. yinede siz bilirsiniz. arama motorlarından msn sniff diye aratırsanız gerekli programlara ulaşabilirsiniz. yada isa server kurmanız gerekli. isa server üzerinden bu tür işlemleride yapabiliyorsunuz diye hatırlıyorum.

Gönderildi : 17/09/2009 20:51

(@ahmetonturk)
Active Member
Konu başlatıcı

Ahmet Bey bu konuda sniff programları var ancak bu hem yasal hemde etik değil. yinede siz bilirsiniz. arama motorlarından msn sniff diye aratırsanız gerekli programlara ulaşabilirsiniz. yada isa server kurmanız gerekli. isa server üzerinden bu tür işlemleride yapabiliyorsunuz diye hatırlıyorum.

Tabiki etik değil.kendim için düşünürsem şahsen benim hoşuma gitmezdi.isa serverı incelesem iyi olacak .teşekkür ederim.

Gönderildi : 05/10/2009 15:55

Paylaş: