Forum

bilinmeyen yayımcı ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

bilinmeyen yayımcı deyip herseferde çalıştır demem gerekiyor

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
618 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

slm arkadaşlar bir şirkette kendi içlerinde kullandığı bir program kurdum birkaç pc ye bazılarında bilinmeyen yayımcı diyor veher seferinde çalıştır dedikten sonra açlıyor program ben bir seferinde güvenlik duvarından özel uygulamalara eklediğmde çalıştır demeden çalışmıştı.

Gönderildi : 31/08/2009 16:05

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32965
Illustrious Member Yönetici

Merhaba

Biraz daha detaylı anlatmanız mümkün mü ? yani biraz karışık gibi geldi bana ? ne uyarısı , ekran görüntüsü var mı ?  vb

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 31/08/2009 19:45

(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

Merhaba

Biraz daha detaylı anlatmanız mümkün mü ? yani biraz karışık gibi geldi bana ? ne uyarısı , ekran görüntüsü var mı ?  vb

hakan hocam hani bir .exe dosyasını çalıştırırsınızya  çift tıkladığınız da çalıştır der sonra da kuruluma geçer.

bu program bir dosyayı map edip sonrada exe yi kısayol oluşturup çift tıkladığımda direk program açılıyor bir çok pc de ama bu pc de kısayola çift tıkla dediğimde sanki bir .exe yeniden kuruyormuş gibi yapıyor çalıştır çıkıyor tıkladığımda da program direk açılıyor. diğer pc lerde çalıştır demeden direk açılıyor program.

bu arada kusura bakmayın biraz geç cvb verdim çok yoğundum

Gönderildi : 03/09/2009 03:14

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Merhaba,

İnternet explorer özelliklerin gelin ve güvenilen siteler olarak map yolunu yazın ( \\10.0.0.2\klasorum gibi)

Keyifli çalışmalar

Gönderildi : 03/09/2009 03:36

Paylaş: