Forum

Vistaya Ne Zaman Ge...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Vistaya Ne Zaman Geçmeli?

8 Yazılar
7 Üyeler
0 Likes
406 Görüntüleme
(@BulentBaloglu)
Gönderiler: 233
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

Xp Pro kullanıyorum. sistem mühendisliği sınavlarına hazırlanan biriyim. Yani virtual pc kullanıcısıyım. Ama Vistada kullanmak istiyorum. Vistaya geçiş için ne zamanı beklememiz gerekiyor? Geçmek ne zaman mantıklı olur sizlerce?

Teşekkürler

Gönderildi : 11/04/2008 20:35

(@korhankoseoglu)
Gönderiler: 547
Honorable Member

merhabalar.

sınavlara hazırlanıyorsan az daha bekle service pack1 i çıkacak o zaman vista kurulup kullanılabilir vaziyete gelecek diyorlar. xp dede öyle idi fakat her  ne hikmetse 2. sürümüde çıktı. tahminimce bu da öyle olacak ama şu bi gerçekti ki xp sp1 ile bayağı bişiler değişti

kolay gelsin.

Gönderildi : 11/04/2008 21:15

(@yasaryilmazer)
Gönderiler: 193
Reputable Member

Selamlar bence hiç bir zaman geçme 🙂 pişman olursun. 

Gönderildi : 11/04/2008 21:17

(@ugurdasdemir)
Gönderiler: 1824
Noble Member

Madem kullanmak istiyorsun Vista Ultimate sürümünü kullanmanı tavsiye ederim .......
EĞer bunu sorunsuz kullanırsan ileride çok faydalı olacak çünkü ileride geçerlilik süresi olarak vista kullanılacak ....Microsoft altsürüm vistalar için 5 yıl destek verceğini açıkladı...üst sürüm dediğimiz Busineess ve Ultimate sürümleri için ise daha fazla olacağını belirtti ileriki iş hayatın için önemli ................

Gönderildi : 11/04/2008 22:40

(@mustafakasikci)
Gönderiler: 811
Noble Member

Bir sistemci vista kullanamaz bence en azından ben kullanamıyorum yavaşlık hissi var sanki alışamadım XP & 2oo3 'e devam [:D]

Gönderildi : 11/04/2008 22:51

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32993
Illustrious Member Yönetici

Ben hem laptop hem masa üstünde kullanıyorum , eğer yeterli donanımınız var ise kullanmanızı tavsiye ederim .

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 11/04/2008 22:53

(@sinankahraman)
Gönderiler: 5225
Illustrious Member

Bende Hakan Hocama katılıyorum mutlaka kullanılmalı en azından ne gibi farklılıklar olduğunu anlaya bilmek adına.

Gönderildi : 12/04/2008 03:22

(@BulentBaloglu)
Gönderiler: 233
Reputable Member
Konu başlatıcı

Herkese çok teşekkür ederim. Vistaya geçiyorum.

Gönderildi : 14/04/2008 12:04

Paylaş: