Forum

Ms Outlook 2003&...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Ms Outlook 2003&2007 Hak.

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
395 Görüntüleme
(@ufuktatlidil)
Gönderiler: 5718
Illustrious Member
Konu başlatıcı

Merhabalar ,

Userlarımız 2003 ve 2007 MS office kullanıyor ve mailleri localde pst. olarak tutuyor ki yerleri standart c:/documents and settings/user/lucal settings/aplication data/microsoft/outlook.pst gibi....

Ben bu pstleri en kolay ve ayarlar mail kaybı ve oluşturulan kurallar bozulmadan nasıl örnek "d:/mail" klasörüne taşırım?

Yardımlarınızı rica ederim...

Teşekkürler...

Gönderildi : 06/04/2008 20:02

(@mustafakasikci)
Gönderiler: 811
Noble Member

Merhabalar ,

Userlarımız 2003 ve 2007 MS office kullanıyor ve mailleri localde pst. olarak tutuyor ki yerleri standart c:/documents and settings/user/lucal settings/aplication data/microsoft/outlook.pst gibi....

Ben bu pstleri en kolay ve ayarlar mail kaybı ve oluşturulan kurallar bozulmadan nasıl örnek "d:/mail" klasörüne taşırım?

Yardımlarınızı rica ederim...

Teşekkürler...

pst yi almanız yeterli olur. 

Gönderildi : 06/04/2008 20:13

(@ufuktatlidil)
Illustrious Member
Konu başlatıcı

🙂 sağol ama aldıktan sonra yerini göstermem gerkiyor biliyorum ama bazen yerini göstermeme rağmen çalışmıyor..

Gönderildi : 06/04/2008 20:34

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

Selamlar .  MS Outlook > File >  data file management  >  pst  < open folder diyerek pst yi  kopyalayın bu işlemi yaparken otulook u kapatın ardından istediğiniz yere paste edn  outlook açmadan önce  >  start > control panel >  Mail > Data files >  buradan eskisini kaldırarak yeni yerindekii eski pst nizi  ekleyin  iyi çalışmalar

Özgür ŞENERDOĞAN

Gönderildi : 06/04/2008 20:35

(@ufuktatlidil)
Illustrious Member
Konu başlatıcı

Teşekkürler..

Gönderildi : 06/04/2008 20:51

Paylaş: