Forum

Pdf Printer Sorunu

Bildirimler
Hepsini Temizle

Pdf Printer Sorunu

8 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
1,304 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

Merhaba

bir bilgisayarda hp 1022 model printer kurulu durumda. Printer paylasima acilmis durumda. Herkese full control verildi. Kisi kendisi print alabiliyor.Ama bazen kendisinde de pdf den print alirken takiliyor. Ag uzerinden bende print alabiliyorum . yalniz bir kisi ag uzerinden print almaya calisiginda print alamiyor.Sirada bekleyip kaliyor. Sirada o oldugu icin de kisi kendi pc sinden de print alamiyor. servisi restart ettigimde duzeliyor. Adobe 8 vardi 9 yukledim olmadi. fotix reader yukledim olmadi. Bu sorunu nasil asabilirim

Tesekkurler.

Gönderildi : 07/05/2009 16:34

(@evrenyeniev)
Gönderiler: 87
Trusted Member

Soru biraz karışık gibi geldi. HP 1022 paylaşımda. Herkes çıktı alabiliyor. Bir kişi alamıyor. Siz Adobe Acrobat ve foxit reader niye yüklüyorsunuz bu sorun için?

Gönderildi : 07/05/2009 16:37

(@Anonim)
Konu başlatıcı

merhaba

acrobat reader vardi surumunu yukselttim. adobeden kaynaklanabilecegini dusundugum icin fotix yukledim.?

Gönderildi : 07/05/2009 16:41

(@evrenyeniev)
Gönderiler: 87
Trusted Member

PDF Printer ile HP 1022 aynı kişide mi yüklü? PDF Printer hiç olmadığı zaman herhangi bir sorun var mı?

Gönderildi : 07/05/2009 16:48

(@Anonim)
Konu başlatıcı

printer 1 de kurulu ben 2 yim digeri de 3

1 print alabiliryor sorunsu yok ama bazi pdf dosyalarini yazdirirken sorun olabiliyor

2 yani ben ag uzerinden pdf yazdirabiliyorum.

3 ag uzerinden pdf dosyasini yazdir dedigi zaman bekliyor. 

3 kisinin gonderdigi print sirada bekledigi icinde 1. ve 2. kisi print alamiyor.

Gönderildi : 07/05/2009 17:00

(@korhankoseoglu)
Gönderiler: 547
Honorable Member

Yeni bir Usb kablosu denediniz mi ?

Gönderildi : 09/05/2009 00:18

(@AkinCEVIK)
Gönderiler: 4
Active Member

Merhabalar,

Yazıcının özelliklerine gir oradan, portlar bölümünde "Çift yönlü yazdırma desteğini etkinleştir" seçeneğinin işaretini kaldır, makinayı yeniden başlat şimdi ağdaki bilgisayarlarda bu yazı üzerinden çıktı alabilirler. Kolay Gelsin.

Gönderildi : 11/05/2009 20:21

(@Anonim)
Konu başlatıcı

tesekkkurler

Gönderildi : 13/05/2009 14:00

Paylaş: