Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] Bilgisayar Ekran Kaydı

5 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
227 Görüntüleme
(@halilbo)
Gönderiler: 11
Active Member
Konu başlatıcı

Merhabalar bir müşterimde şöyle bir istek var . Firmada call center hizmeti veriyor. Tüm bilgisayarlar açıldıgında otomatik ekran kaydı başlamasını ve kişinin kapatmasını istemiyor. Bunun ile alakalı önerileriniz varmıdır ?

Gönderildi : 20/03/2024 14:44

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32994
Illustrious Member Yönetici

Merhaba,

Teramind, ActivTrak vb bir ürün almalı, ortalama kullanıcı başına 10USD, umarım bedavaya istemiyordur 🙂 Özetle pek çok ürün var, aslında bu ürünlerin amacı uzak çalışanların performansını ölçmek, aynı zamanda ekran kaydı da yapıyor tabi. Bu ürünleri önerebilirsiniz.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 20/03/2024 16:54

(@nazmikavalci)
Gönderiler: 235
Reputable Member

Sip hizmeti ni aldığınız firmanın çağrıları yönettiğiniz veya raporladığınız bir ekranı olması gerekiyor. Müşterilerimize tavsiye ettiğimiz bulut santral hizmeti veren firma var ve memnunuz. Vede kullandığınız CRM e bu raporları eklemeniz gerekiyor. Mesela bir agent çok çağrıda kalabilir çözüm yeteneği düşüktür. başka bir agent daha kısa konuşur 20 kişi ile çözüm sağlar. çok çağrı ya hizmet vermek çözüm sağladığı anlamana gelmiyor. CRM miniz ve Sip hizmeti aldığınız firma ile daha başarılı sonuçlar alınıyor. Performans değerlendirmeleri daha başarılı olabiliyor. Bu sadece bir fikir en azından benim çalıştığım müşterilerimde bu yöntem daha iyi oldu. Ekran kaydı görüntüleri kaydetmek ile performans alamadık.

Gönderildi : 20/03/2024 23:26

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4301
Co-Helper

https://www.five9.com/products/pricing
Bunu da sağlayan call center crm yazılımları var doğru yol bunlarla ilerlenmesi olur ancak maliyetleri yüksek.

Bu istek free yada daha ucuz şekilde de yapılabilir fakat personel basitçe bunu durdurabilir yada işletimi bozabilir taskmngr erişmesi yeterli.
Hakan abi ve Nazmi'nin dediği gibi doğru yöntem çalışanı sıkı takip etmek değil performansını doğru ölçmek ve ödüllendirmektir her disiplinde ve call centerlarda. Daha önce Call center işlettim, patron ve direktör sektörü takip etmeyip ilk aklına geleni denemeye çalışıyor maalesef.
https://www.timedoctor.com/pricing
daha ucuz alternatiflerde var ancak konu alanına göre doğru yöntemin bulunması gerekli.
Tr de call center'ların çoğu excel ve bağımsız basit CRM'ler üzerinden yürüyor çalışan ve dosya/iş performansının ölçülebilmesi için dediği gibi CRM'in VoIP santral çözümüyle entegre çalışması şart diğer türlü takım liderleri, analistler kilit duruma düşer, full time kayıt alınması da bir işe yaramaz havuzun içinde kaybolur herkes.

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 21/03/2024 02:23

(@halilbo)
Gönderiler: 11
Active Member
Konu başlatıcı

Cevaplarınız için teşekkür ediyorum. Malesef firmada daha öncelerinde yaşanmış bir problemden dolayı bu özelliği istiyorlar. Call center çalışanı müşteriyi başka bir firmaya yönlendirerek para kazanabiliyormuş.

Hakan Hocam, programları araştırıyorum. Tabiki de bedava değil:)

Nazmi Hocam, firmanın kendi CRM yazılımı var. Çalışanların performanslarını ölçebiliyorlar. Bahsettiğim gibi problem call center çalışanının müşteriyi başka firmaya pazarlaması.

İbrahim Hocam, bilgilendirme için teşekkür ediyorum.

Gönderildi : 25/03/2024 11:06

Paylaş: