Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

dvd ye menülü dvx kaydı

5 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
452 Görüntüleme
(@hbayramsekmen)
Gönderiler: 3
Active Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar uzun zamandır uğraşıyorum ama çözemedim yardımcı olursanız sevinirim. Ben dvd ye 4-5 adet dvx film kaydedip bunu dvd oynatıcıma taktığımda ekrana öncelikle menü gelmesini ve menüden seçtiğim filmi izlemek istiyorum. memories tv gibi bazı programları denedim ama dvx i dvd formatına çevirerek yapıyor. Dolayısıyla filmler dvd ye sığmıyor. Bu işlemi yapabileceğim bir yöntem veya program varmı. Lütfen yardım.

Gönderildi : 15/03/2009 18:32

(@mesutsariyar)
Gönderiler: 2515
Co-Founder

Final Cut, Adobe Premier vb. kurgu programlarını kullanabilirsiniz.

Gönderildi : 15/03/2009 23:21

(@UfukKarabulut)
Gönderiler: 182
Reputable Member

Mesut Bey bu programları yazmış ama bunlar hakkında bir bilginiz ve deneyiminiz yok ise kullanımızın çok zor final cut pro yazılımı apple machintosh üzerinde çalışan bir yazılımdır bilgi işleminde bulundugum firmamımızın multimedia film işleri yapan bir bölümü bulunmakta p.tesi gunu arkadaşlarıma isteginizi bildirir sizin kullanmak istediginiz tarzda kullanımı kolay bir yazılım var ise ögrenir burdan bildiririm saygılar...

Gönderildi : 16/03/2009 00:11

(@sinankahraman)
Gönderiler: 5225
Illustrious Member

Mesut Bey bu programları yazmış ama bunlar hakkında bir bilginiz ve deneyiminiz yok ise kullanımızın çok zor final cut pro yazılımı apple machintosh üzerinde çalışan bir yazılımdır bilgi işleminde bulundugum firmamımızın multimedia film işleri yapan bir bölümü bulunmakta p.tesi gunu arkadaşlarıma isteginizi bildirir sizin kullanmak istediginiz tarzda kullanımı kolay bir yazılım var ise ögrenir burdan bildiririm saygılar...

Final Cut Pronun PC versiyonuda bulunmaktadır.  Ek olarak ConvertXtoDVD 2.0.107 ve üstü versiyonlarınıda deneyebilirsiniz.

Gönderildi : 16/03/2009 13:21

(@hbayramsekmen)
Gönderiler: 3
Active Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar teşekkürler proğramları denieycem. Ufuk bey ayrıca sizden gelecek cevabıda sabırsızlıkla bekliyorum.

Gönderildi : 16/03/2009 14:44

Paylaş: