Bildirimler
Hepsini Temizle

Vega400 firmware update sorunu  

RSS
caglar temel
(@caglartemel)
Üye

Merhaba Arkadaşlar,

Vega400 cihazı upgrade ederken bağlantı kesilmesi sonucu şuan açılmıyor.Bu cihazlarla ilgili bilgisi olan var mıdır ?  

Alıntı
Gönderildi : 27/06/2014 18:09
Murat AYDIN
(@murataydin)
Üye

Merhaba,

Bildiğim bir ürün değil ama biraz araştırdım. Manuelinde birşeyler var.

ftp://ftp.sangoma.com/vega/docs/Vega_Admin_Guide_R85_v1.6.pdf

Turkiye Distrubutorü

http://www.empatiq.com/

CevapAlıntı
Gönderildi : 27/06/2014 18:19
caglar temel
(@caglartemel)
Üye

ürünler Sintel ve Bircom dan alındı fakat şuan destekleri yok.Bu firmada destek vermiyormuş fakat yardımcı olmaya çalışacak.Teşekkür ederim yardımın için.

CevapAlıntı
Gönderildi : 27/06/2014 18:58
Emine Temiz
(@EmineTemiz)
Üye

[quote user="caglar temel"]ürünler Sintel ve Bircom dan alındı fakat şuan destekleri yok.Bu firmada destek vermiyormuş fakat yardımcı olmaya çalışacak.Teşekkür ederim yardımın için.[/quote]

Cağlar bey merhaba,

Size ulaşabileceğimiz irtibat bilgilerinizle teknik@empatiq.com adresine mail atarsanız ben konu ile ilgili size yardımcı olmaya çalışacağım.

İyi günler 

CevapAlıntı
Gönderildi : 27/06/2014 19:05
Murat AYDIN
(@murataydin)
Üye

Süper bir manzara 🙂 dayanışma diye buna derim

[quote user="Emine Temiz"]

[quote user="caglar temel"]ürünler Sintel ve Bircom dan alındı fakat şuan destekleri yok.Bu firmada destek vermiyormuş fakat yardımcı olmaya çalışacak.Teşekkür ederim yardımın için.[/quote]

Cağlar bey merhaba,

Size ulaşabileceğimiz irtibat bilgilerinizle teknik@empatiq.com adresine mail atarsanız ben konu ile ilgili size yardımcı olmaya çalışacağım.

İyi günler 

[/quote]

CevapAlıntı
Gönderildi : 27/06/2014 19:30
caglar temel
(@caglartemel)
Üye

Teşekkür ederim.Burak Beyle irtibat halindeyiz mail adresimi ve telefon numaramı kendisiyle paylaştım.Pazartesi günü destek veriyor olacak.Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

CevapAlıntı
Gönderildi : 27/06/2014 19:41
Paylaş: