Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

Vega400 firmware update sorunu

6 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
444 Görüntüleme
(@caglartemel)
Gönderiler: 28
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba Arkadaşlar,

Vega400 cihazı upgrade ederken bağlantı kesilmesi sonucu şuan açılmıyor.Bu cihazlarla ilgili bilgisi olan var mıdır ?  

Gönderildi : 27/06/2014 18:09

(@murataydin)
Gönderiler: 1517
Noble Member

Merhaba,

Bildiğim bir ürün değil ama biraz araştırdım. Manuelinde birşeyler var.

ftp://ftp.sangoma.com/vega/docs/Vega_Admin_Guide_R85_v1.6.pdf

Turkiye Distrubutorü

http://www.empatiq.com/

Gönderildi : 27/06/2014 18:19

(@caglartemel)
Eminent Member
Konu başlatıcı

ürünler Sintel ve Bircom dan alındı fakat şuan destekleri yok.Bu firmada destek vermiyormuş fakat yardımcı olmaya çalışacak.Teşekkür ederim yardımın için.

Gönderildi : 27/06/2014 18:58

(@EmineTemiz)
Gönderiler: 2
New Member

ürünler Sintel ve Bircom dan alındı fakat şuan destekleri yok.Bu firmada destek vermiyormuş fakat yardımcı olmaya çalışacak.Teşekkür ederim yardımın için.

Cağlar bey merhaba,

Size ulaşabileceğimiz irtibat bilgilerinizle [email protected] adresine mail atarsanız ben konu ile ilgili size yardımcı olmaya çalışacağım.

İyi günler 

Gönderildi : 27/06/2014 19:05

(@murataydin)
Gönderiler: 1517
Noble Member

Süper bir manzara 🙂 dayanışma diye buna derim

Cağlar bey merhaba,

Size ulaşabileceğimiz irtibat bilgilerinizle [email protected] adresine mail atarsanız ben konu ile ilgili size yardımcı olmaya çalışacağım.

İyi günler 

Gönderildi : 27/06/2014 19:30

(@caglartemel)
Eminent Member
Konu başlatıcı

Teşekkür ederim.Burak Beyle irtibat halindeyiz mail adresimi ve telefon numaramı kendisiyle paylaştım.Pazartesi günü destek veriyor olacak.Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Gönderildi : 27/06/2014 19:41

Paylaş: