Anasayfa » Forum

telefon önerisi  

RSS
 Anonim

Merhaba

işletme müdürümüz şu an basit karel analog telefon msa telefonu kullanıyor. kendisi gerektiğinde merkez ile görüşme yaptığında mikrofonu açıp 

başkalarına dinletebilecek, telsiz bir telefon araştırmamı istedi. çok pahalı olmayan ama iyi bir telefon marka ve model önerirmisiniz. santralimiz karel basit bir sistem var 

Alıntı
Gönderildi : 10/05/2014 13:32
Rıza ŞAHAN
(@rizasahan)
Üye Forum Yöneticisi

Merhaba,
Tesan ile görüşebilirsiniz analog sistemimiz vardı eskiden. Konferans için bir telefon almıştık ve memnunduk. Normal telefonlardan biraz pahalı ama son derece memnun edici.

CevapAlıntı
Gönderildi : 11/05/2014 03:07
 Anonim

selam

bana santral lazımd eğil tek telefon. marka ve model öneririmisinz. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 12/05/2014 16:05
Emine Temiz
(@EmineTemiz)
Üye

Merhaba,

Karelin ip santralini kullanıyorsanız yealink ip dectlere bakabilirsiniz.Model:W52P

http://empatiq.com/urun-w52p---dect

CevapAlıntı
Gönderildi : 12/05/2014 19:18
Rıza ŞAHAN
(@rizasahan)
Üye Forum Yöneticisi

Merhaba,

Ben zaten santral değil Tesan firmasının sattığı Karel marka analog konferans telefonunu önerdim. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 12/05/2014 23:53
 Anonim

merhaba

Siemens Gigaset C530 Dect Telefon almaya karar verdim.bir odada  bu telefonla dışarıya ses verip,  herkes söyleneni duyup, 3 metre öteden cevap verip, karşı tarafa ses net gidermi

CevapAlıntı
Gönderildi : 13/05/2014 16:31
engin dede
(@engindede)
Üye

selamlar sizin işinizi  polycom conferans cihazından başka bi cihaz görmez  analog hatlı giriş seviyesi bi ürün alabilirsin  diğer dışarı ses veren cihazlarla bi kaç kişi konuşup doğal iletişim kuramazsınız.

CevapAlıntı
Gönderildi : 14/05/2014 00:07
Paylaş:

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol