Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

Aracı Kurum Ip santral Tavsiyesi

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
368 Görüntüleme
(@ATAKANSEFACANAKCI)
Gönderiler: 1
New Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar selamlar,

28 şubeli borsa aracı kurum şirketimiz için ip santrali arayışımız bulunmaktadır.Konu hakkında bir çok firmayla görüştük internetten araştırma yaptık donanımsal ve yazılımsal bir çok sistem inceledik.fakat hali hazırda bu sistemi kullanan arkadaşlarında görüşlerini almak isterim.

1 genel müdürlük 

28 şube 

toplam 150 personel bulunmaktadır.

şubeler ile aramızda 2 mbit'lik fiber hatlar kullanılmaktadır.

telefon üzerinden borsa emri aldığımız için herhangi bir gecikme yada kayba asla tahammülümüz bulunmuyor.

Kullanıcılar şuanki digital sistemde aynı anda 3-4 müşteri ile sürekli görüşme ve konferans halindeler.Telefon trafiğimiz çok fazla

Görüşme kayıtlarıın sorunsuz alınması ve back up lanması ,

iç kontrol birimi tarafından yasal dinlemelerin yapılması için detaylı bir ses kayıt dinleme arayüzünün bulunması,

yaklaşık 30-40 kişilk konferans özelliğinin olması,

bizim için gerekli unsurlardır.

Konu hakkında sizden senaryo, sistem ve cihaz tavsiyesi alabilirsem çok sevinirm.

Şimdiden teşekkürler.

Gönderildi : 27/12/2013 19:23

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18026
_

Merhaba,
Karel firması ile iletşime geçebilirsiniz. Biz 80 kişilik ortamda pri ve analog hatlar ile ve ayrıca 10 adet gsm hattı ile entegre olarak kullanmaktayız ve memnunuz.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 27/12/2013 23:42

(@ibrahimDOGAN)
Gönderiler: 261
Reputable Member

Merhaba,

Bu yapı için belirlediğiniz bir bütçe varmı? bütçeye ve sonrasında yapılması planlanan bir değişiklik extra bir özellik olacaksa alacağınız sistemin ileriye dönük olması gerekir.

Gönderildi : 31/12/2013 13:03

Paylaş: