Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

3CX IP PBX (IP SANTRAL) YAZILIMI

6 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
692 Görüntüleme
(@AliGuven)
Gönderiler: 1
New Member
Konu başlatıcı

3CX IP PBX (IP SANTRAL) YAZILIMI kullanan arkadaş varsa bi sorucağım bir iki sorum var yardımcı olabilir mi ?

Gönderildi : 04/12/2012 20:33

(@KaanODER)
Gönderiler: 33
Trusted Member

Benimde var soracağım bir kaç soru; Acaba kullanan var mı ?

Kullanışlı bir yazılım mı? linux tabanlı ip santral yazılımından farkları nedir ? v.s.

Gönderildi : 11/12/2012 23:46

(@AlperSahinyaka)
Gönderiler: 2
New Member

Hem kullanıcı hem de yetkili bir 3CX bayisi olarak yardım etmek isteriz. Sorularınızı alabiliriz.

www.yakabilisim.com  

Gönderildi : 14/03/2013 13:55

(@AlperSahinyaka)
Gönderiler: 2
New Member

Kaan Bey selamlar,

Yazılım gayet kullanışlı ve anlaşılırdır. Windows tabanlı olduğu için, linux'ta olduğu gibi kod bilmenize veya yazılım ile uğraşmanıza gerek kalmadan bütün işlemlerinizi tek bir tık ile halledebilme imkanınız vardır. Yine yazılım tabanlı olduğu için lisanlamada herhangi bir sınırlama sıkıntısı yaşamazsınız. Sadece anlık yapacağınız çağrı sayısı önemlidir. Anlık çağrı sayısına göre 4-8-16-32-64-128-256-512 veya 1024 anlık çağrı yapabilme imkanı sağlamaktadır.Microsoft outlook ile entegre çalışmaktadır. Ayrıca call center, hastane ve otel modülleri de mevcut olup bunlarda işletmeye ekstra kolaylık ve maliyetleri azaltmada büyük imkanlar sağlamaktadır..

Başka bir sorunuz veya sistemi satın almak isterseniz yardımcı olmaktan mutlu olacağız

Saygılarımla

Alper Karpuzoglu

[email protected] - www.yakabilisim.com  

Gönderildi : 25/03/2013 14:09

(@KaanODER)
Trusted Member

Teşekkürler

demo olarak kurup denemek lazım. 

Gönderildi : 16/04/2013 03:01

(@KaanODER)
Trusted Member

Alper Bey Merhaba ;

Size bir sorum olacak 3cx Phone for 3cx phone system android yazılımında gelen çağrıları att. transfer yapabiliyorum fakat windows daki yazılımında sadece dahiliye transfer edebiliyorum. att transfer yapamıyorum. Acaba windows versiyonunda bu özellik mi yok ? Ben bulamadım... Umarım anlatabilmişimdir... 

Gönderildi : 19/04/2013 03:47

Paylaş: