Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

IP_Camera port forwarding

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Reactions
417 Görüntüleme
(@tariyeleyyubov)
Gönderiler: 89
Estimable Member
Konu başlatıcı

Selamun Aleykum ip kameralar kururken bir sorunla karsilastim dune kadar kamera sayisi azdi D-Link modem kullaniyordum maksimum 32 satir port yaza biliyormusum yerim bitdi simdi yeni port ilave edemiyorum.Bir arkadas bunun icin bi sey varmis dedi yalniz ben ismini falan bilmiyorum hakkinda bilgim yok.Bunun icin bana yardim gerekiyo yalniz port forward icin olursa daha iyi olur baska fonksiyon gerekmiyo.Ismi nedir ne kadar port ilave etmek olur? nerden ala bilirim ? sorularina cevap ariyorum .Cevaplarinizi bekliyorum arkadaslar.Onceden tesekkur ederim.

Gönderildi : 27/09/2011 16:50

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 33028
Illustrious Member Yönetici

Merhaba

bunun için bir şey var mış çok geniş bir açıklama oldu, bildiğim kadarı ile arayüzde sınırları modem sınırları ile eşit oluyor ancak birde telnet ile bağlanıp komut satırından port yönlendirmeyi deneyebilirsiniz, eğer bu sınıra ulaşmış iseniz yeni bir modem alabilirsiniz. Eğer donanım almak istemiyorsanız DMZ olarak içeride bir sunucu seçip içerideki bir server üzerinde NAT yapıp orada port açarsınız ancak bundansa bir modem almak çok daha mantıklı bir hareket olacaktır.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 28/09/2011 18:40

Paylaş: