Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

voip sistem tavsiyesi

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
329 Görüntüleme
(@ahmetakbulut)
Gönderiler: 197
Reputable Member
Konu başlatıcı

merhabalar

10 tane personel bilgisayarı olan

3 tane fiziksel telekom hattı olan

4 tane mobil telefona sahip bir işletmeye

gelen aramarı bilgisayar üzerinden cevaplama kaydetme yönlendirme CRM gibi görüşme detaylarıyla ilgili bilgi girme gibi

mini bir call center çözümü aramaktayım

Dijital FTC modülüne sahip bir cihaza rastlayamadım tek başına ayrı bir hardware appliance olarak geliştirilmiş olanını gördüm

bilgisayardan telefon kontolünü sağlayacak bir cok soft phone gördüm fakat beklentilerimin dışında kaldılar

daha önceden asterisk 3cx gibi sistemler kullandım

donanım ve yazılım olarak ne tavsiyeniz ne olur

not aradiğim softphone outlook entegreli olmasi tercihimizdir 🙂

Gönderildi : 24/08/2011 22:08

(@ertanerbek)
Gönderiler: 4522
Famed Member

merhabalar

10 tane personel bilgisayarı olan

3 tane fiziksel telekom hattı olan

4 tane mobil telefona sahip bir işletmeye

gelen aramarı bilgisayar üzerinden cevaplama kaydetme yönlendirme CRM gibi görüşme detaylarıyla ilgili bilgi girme gibi

mini bir call center çözümü aramaktayım

Dijital FTC modülüne sahip bir cihaza rastlayamadım tek başına ayrı bir hardware appliance olarak geliştirilmiş olanını gördüm

bilgisayardan telefon kontolünü sağlayacak bir cok soft phone gördüm fakat beklentilerimin dışında kaldılar

daha önceden asterisk 3cx gibi sistemler kullandım

donanım ve yazılım olarak ne tavsiyeniz ne olur

not aradiğim softphone outlook entegreli olmasi tercihimizdir 🙂

Merhabalar,

DrayTek 3510 PBX cihazını önerebilirim. SoftPhone ücretsiz geliyor mail programları ile uyumlu değil lakin cihazın kendisi uyumlu yani cevapsız çağrılarda ki ses kayıtlarını size mail olarak atabilmektedir. FCT modülü yok cihazın üzerinde bulunan FXO girişlerine kendiniz isterseniz FCT takabilirsiniz. Cihaz görüşmeler ile ilgili olarak syslog üretiyor bunları CRM entegre ettirecek bir ara programa ihtiyacnız var. Hali hazırda birton CRM var donanımcılar entegrasyonla uğraşmazlar.

Gönderildi : 25/08/2011 12:34

Paylaş: