Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

telekoma alternatif telefon cıkışı firma önerisi

10 Yazılar
7 Üyeler
0 Likes
350 Görüntüleme
(@KenanDogan)
Gönderiler: 938
Noble Member
Konu başlatıcı

telekoma alternatif telefon cıkışı firma önerisi olan varmı. telefon cıkışını yönlendirebileceğim kaliteli fiyatı uygun bir firma arıyorum

Gönderildi : 10/08/2010 19:16

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32988
Illustrious Member Yönetici

Merhaba

Tam olarak almak istediğiniz servisleri yazarmısınız ?

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 11/08/2010 14:26

(@KenanDogan)
Gönderiler: 938
Noble Member
Konu başlatıcı

su anda bir merkez bir subemiz var karel santral kullanıyoruz her iki tarafda ve dahili cevirerek iki lokasyonda ucretsiz konuşuyoruz. bu aradaki konuşma ses olarak cok bozuk adsl hat uzerinden konuşuyoruz ve bunun ses kalitesini yukseltmek istiyoruz sorun nerede olabilir. ayrıca telekom haricinde ekonomik tarife veren firmalar var ararken bizim uzerimizden cıkın fatura su kadar duşucek diyorlar bize boyle sağlam guvenilir bir firma lazım

Gönderildi : 11/08/2010 14:41

(@eroldursun)
Gönderiler: 2171
Famed Member

adsl hat kaynaklı değildir kullanıdığınız ses iletişimi aygıtının codeclerindendir

şirketimiz zyxell voip kullanmıştım ses kalitesi ii değildi cisconun fx kartından işlem yaptık (ben yapmadım) gayet iyi

Gönderildi : 11/08/2010 14:49

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32988
Illustrious Member Yönetici

Ses konusunda koç.net çok başarılı ve alt yapı konusunda da hizmet veriyor. Koç ile çalışabilirsiniz.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 11/08/2010 15:07

(@serkankonak)
Gönderiler: 1339
Noble Member

SIP Server tabanlı bir yapı düşünmüyorsanız işnet başarılı.SIP Server ile bir yapı düşünüyorsanız (cwiz gibi) superonline bunda çok başarılı.Belki düz yapıdada başarılıdır yapıları ancak kullanmadığım için yorum yapamıyacağım.İşNet i düz yapılarda kullandım superonline ıda SIP Server üzerinde register ederek kullandım 2 side başarılılar tabi burada yurt dışı görüşmelerde bu firmaların dışardaki uydu ve çıkış anlaşmaları da mühim o yüzden Hakan Hocam 'ında önerdiği Koç.net de dahil bu 3 firmadan birini seçmenizi öneririm.Çünkü bu firmaların elleri heryerde güçlü.

Firmalarla çalışmadan önce demo talep edin farklı  lokasyonlarınıza sistemlerini koysunlar ve kaliteyi kontrol edin.Bunu talep etme hakkınız var talebi kabul etmiyorlarsa zaten o firma ile çalışmayın.

Gönderildi : 12/08/2010 01:12

(@ugurburma)
Gönderiler: 1973
Üye

Görüşme süreleriniz nedir? (Turkcell, Vodafone, şehiriçi, şehirdışı, milletlerarası?)

Gönderildi : 12/08/2010 01:53

(@OzanOzen)
Gönderiler: 18
Eminent Member

Tellcom da bu noktada ön plana çıkıyor.

Gönderildi : 12/08/2010 14:55

(@serkankonak)
Gönderiler: 1339
Noble Member

Tellcom da bu noktada ön plana çıkıyor.

Tellcom = Superonline aynı firmadır.

Gönderildi : 12/08/2010 15:28

(@YunusAltuntas)
Gönderiler: 19
Eminent Member

Hattınızda kirlilik de olabilir .... Kablo Ve telekom santralinden kaynaklı ... Dilekçe yazıp yenilenmesini isteyebilirsiniz ama bu oldukça üzün sürer.. 

Draytek Modem Kullanıyoruz bizde ve oldukça memnunuz .... Tavsiye edebilirim  ....

Gönderildi : 30/08/2010 01:10

Paylaş: