Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

Oynamakta olan video uzerine yayın girme

5 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
400 Görüntüleme
(@FaikOZCAN)
Gönderiler: 18
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhabalar;

calısmakta oldugum sırkette bılgısayar uzerınden  Lcd tv ye aktarım yapmaktayım fakat reklam flım oynatım esnasında araya bır alt yazı  gırebılecek bır program arıyorum yada yapmak ıstedıgım aslında vıdeo hep oynamaya devam edecek fakat gorevlı arkadas dıger bır bılgısayardan Örnek Faik özcan = görevde . Turan ızınlı  gıbı bır bılgı gostermem lazım aslında normalde boyle bır ppt belgem var fakat vıdeo oynatımı sonrasında basa donus olmuyor oluncada tam anlamıyla ısımı gormuyor movıe maker gıbı programlarlada gunluk 1 defa yapılabılıyor fakat hep benım ugrasmam gerekıyor benım ıstedıgım kullanıcılara bır program kurup gorevde olanları oraya gırebılmek hanı tvlerde alt yazı yada son dakıka gıbı araya gırıs yapabılen bır sıstem arıyorum. bu konuda yardımcı olabılen olursa sımdıden teşekkür ederim.kısaca vıdeo oynarken araya gırıp bılgı gosterebılecek bır program arıyorum

Gönderildi : 12/04/2010 02:35

(@erdemcilingiroglu)
Gönderiler: 2205
Noble Member

Bunun için bir program var mı bilmiyorum ama mantık olarak şöyle bir şey var kafamda.

Divx ve Altyazı mantığı gibi yapsanız? Nasıl olur? Neticede Divx'leri bilirsiniz. Altyazı notepad formatında. İstediğiniz gibi değiştirebilir. Hatta senkron bile verebilirsiniz. Tabi program olursa daha da güzel olur ama geçici olarak bu da bir çözüm olabilir. Saygılar.

Gönderildi : 12/04/2010 03:33

(@cheliksel)
Gönderiler: 9
Active Member

Aradığınız aslında profesyonel bir program.

Scala Info Channel Designer
isminde bir program. Amacı da tv yayını yamak. Yani istediklerinizi yapmak. Fakat biraz eğitimini almak gerekir. Öyle iki gün kurcalayarak öğrenilebilecek kadar basit birşey değil. Bir dönem bana da lazım oldu da bir hafta sonra sıkıldım vazgeçtim 🙂

Ama uğraşırım derseniz aradığınız işin üstadı odur.

Gönderildi : 06/07/2010 04:19

(@Anonim)
Gönderiler: 0

Sanırım Youtube daki mesaj ve reklamlar gibi bir şey yapmak istiyorsun.

Bunu video programlarına gerek olmadan bir Flash video player ile yapılabilir.videolar playlistten oynatılırken.

gimiş olacağın bilgide ara ara ek bir layer da gösterilebilir.

Bunun için video programı yerine bir Flash Video Player  araştırsan daha olur kanısındayım.

Gönderildi : 05/09/2010 20:27

Mehmet
(@mehmetikiz)
Gönderiler: 442
Prominent Member

Bu iş için kj video denen yazılımlar var. PLAYBOX firmasınında güzel ürünleri var internette aratırsan bulabilirsin.fakat pahalı cihazlar. tv yayın merkezi bile kurabilirsin. ekranın altındaki yazıyı cepten sms atarak yazabilirsin. televizyon merkezleri bu ve bunun gibi sistemler kullanıyor.

Gönderildi : 22/11/2010 03:58

Paylaş: