Forum

.camreg uzantılı do...

Bildirimler
Hepsini Temizle

.camreg uzantılı dosyaları açmak??

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
371 Görüntüleme
(@erdalaydemir86)
Gönderiler: 12
Eminent Member
Konu başlatıcı

arkadaslar camreg uzantılı elimde eğitim wideoları war yanlız bazıları camtasia programı tarafından açılmıyo..Acaba .camreg uzantılı dosyaları hangi program sayesinde açabilirim..???

Gönderildi : 05/01/2010 18:51

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32993
Illustrious Member Yönetici

Merhaba

Camtasia ile açabilirsiniz , açılmıyor ise dosya bozulmuş olmalı. Veya biri farklı bir codec ile işlemeliş olmalı ... bir kaç codec yükleyip makineye deneyebilirsiniz ve önemli olan codec lerden sonra camtasia programını silin tekrar yükleyin ancak dediğim gibi muhtamelen bozulmuştur..

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 06/01/2010 00:30

(@cheliksel)
Gönderiler: 9
Active Member

Techsmith firması, yazılımlarını güncellediği zaman geriye dönük destek vermiyor gibi.

Elinizdeki .camreg dosyası muhtemelen sizin kullandığınız camtasia nın sürümü ile farklı bir camtasia ürünüdür. Sizde kaç var bilmiyorum ama elinizdeki sürümden önceki sürümleri sitesinden indirerek tek tek deneyerek dosyayı açabilirsiniz gibi geliyo bana.

Örn: Camtasi Studio 4 ile kaydettiğim bir video eğitimi cd yapıp bir şirkete vermiştim. Camtasia nın da 6 sürümünü yüklemiştim bilgisayarlarına. Fakat açılmadı. bende mecbur divx yaptım ve video olarak izlettirdim. Sonra kafama takıldı ve 4 sürüm camtasia yı geri yükledim çalıştı.
Aklınızda olsun

Gönderildi : 06/07/2010 04:24

Paylaş: