Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

Mom Sms

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Reactions
346 Görüntüleme
(@system.gokan)
Gönderiler: 373
Honorable Member
Konu başlatıcı

Merhaba MOM,SMS nedir ?  Neler sağlarlar örneğin sms şöyle bir özelliğini işitmiştim "kullanıcı Ram sökse hemen admin haber verir" gibi. Genel  anlamda her türlü rapor alabilrimiyiz kullanıcı helpdesk ihtiyaçlarında uzak masaüstü yardımı bilgiişlem odasından kalkmadan gerçekleşebilir vs. Dahası karmaşık oldğunuda iştim bi tanıdığım bu tür bir ürün arıyordu ona önermeyi düşüyorum ancak saygıdeğer hocalarımdan ilk olarak bi yorum ve önerilerini  alıyım dedim...

Saygılar...

Gönderildi : 16/04/2009 01:12

(@ugurdasdemir)
Gönderiler: 1824
Noble Member

Help desk tarafında programlar dan bahsediyoruz sanırım ?

http://www.cozumpark.com/search/SearchResults.aspx?q=scom burdan           Scom - mom v.d    yapılar hakkında makalelere erişebilirsin okuyunca biraz karar yapısında netleşirsiniz.

DAha sonra tam olarak ne istiyorsunuz ... ona istinaden portal üzerinde arama yapınız önceden benzer bir talep konuşulmuştu.

Kolay Gelsin

Gönderildi : 16/04/2009 01:45

(@bugrakeskin)
Gönderiler: 5088
Illustrious Member

Merhaba

söylemiş olduğunuz işlemi yapan yazılım Microsoft SC Configuration Manager 2007 dir eski adı SMS 'dir

hardware ve software inventory sayesinde clientlar donanım çıkardıklarında / eklediklerinde yada yazılım yüklediklerinde / sildiklerinde bu envanterler aracılığı ile bilgi toplayabilirsiniz.

Gönderildi : 20/04/2009 21:11

Paylaş: