Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

Yeni forum bölümü hayırlı olsun

8 Yazılar
7 Üyeler
0 Likes
378 Görüntüleme
Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32997
Illustrious Member Yönetici
Konu başlatıcı

Merhaba ÇözümPark sakinleri ;

Gelişen ürün yelpazesi ile artık System Center ürünlerine daha iyi destek verebilmek adına ayrı bir bölüm açtık . Bu bölüm konunun uzmanlarınca takip edilecek ve sorunlarınıza çözümler aranacaktır.

şimdiden hayırlı olmasını dilerim.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 19/10/2008 19:52

(@Cenk-Celik)
Gönderiler: 100
Estimable Member

Süpersiniz yeni bölüm hayırlı olsun......

Gönderildi : 19/10/2008 20:15

(@ugurburma)
Gönderiler: 1973
Üye

Çözümpark danışmanlık firmalarının pek hoşuna gitmeyecek.... Ürün satışından çok danışmanlıktan para kazanıyorlar, sitede yayınlanan makaleler ve sorun çözümleri ile başlı başına free bir firma gibi oldu. IT bölümünde çalışan birçok kişi buradaki makaleleri takip ederek kurulum ve yönetimi yapabilir diye düşünüyorum. Microsoft ta bu konuda webcast lerle ve virtual lab lar ile IT çalışanlarını destekliyor. 

Gönderildi : 19/10/2008 23:11

(@mesutsariyar)
Gönderiler: 2515
Co-Founder

İlerlemenin nihai biçimi esnekliktir.

Türkiye de bu işe ön ayak olan, en kapsamlı uzman kadroya sahip portal olarak bu gelişime katkı sağlayan her üyemize ayrı ayrı teşekkür ederiz.

Gönderildi : 19/10/2008 23:16

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32997
Illustrious Member Yönetici
Konu başlatıcı

Mesut hocam bu yazı işlerini çok iyi beceriyor , bu nedenle ondan sonra pek ek yapmak istemiyorum kalite çok belli oluyor çünkü ama yinede eklemek istediğim şeyler var ;

evet bizimde kulağımıza bu konular hakkında bir takım şeyler geliyor ama emin olun bir bu konuda mail geliyor ise 100 tanede teşekkür maili geliyor , yani sonuç olarak doğru yolda olduğumuz bize yine siz gösteriyorsunuz . Ama emin olun danışmanlık firmaları içinde aslında biz çok yararlı bir portalız . Biz size System Center nedir onu anlatıyoruz ve detaylandırıyoruz ve sizde bu ürünün gerçekten ne kadar başarılı ve işe yarar bir ürün olduğunu görüyorsunuz ve nihai projelerde bu firmalardan yardım alıyorsunz .Bir nevi Türkiyedeki teknolojiyi ileri götürmek temel amaçlarımızdan biri .

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 20/10/2008 00:42

(@bugrakeskin)
Gönderiler: 5088
Illustrious Member

Yeni bölüm hepimize hayırlı olsun.

Artık gelişen ve büyük bir kitleye hitap eden System Center ailesi konusunda destek vermeyi heyecanla bekliyoruz.

Gönderildi : 20/10/2008 16:59

(@haticeakgul)
Gönderiler: 983
Noble Member

Hayırlı olsun.

Böyle çıkar gözetmeksizin bilgi paylaşımı bence tüm üylere için mükemmel bir fırsat diye düşünüyorum

destek veren arkadaşlara ve bilgilerini  paylaşanlara teşekkür ederiz.

Gönderildi : 21/10/2008 16:26

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Bilgi paylaştıkça çoğalır  sözünün burada pekiştiğini gayet iyi görüyoruz

Gönderildi : 22/10/2008 13:23

Paylaş: