Forum

SCCM Ve Kullanıcıla...

Bildirimler
Hepsini Temizle

SCCM Ve Kullanıcılar

6 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
401 Görüntüleme
(@mehmetsaityilmaz)
Gönderiler: 1458
Noble Member
Konu başlatıcı

Merhaba , kurulum yapaken kaçtane kullanıcı tanımlıyorsunuz ve hangi grublara üye yapıyorsunuz ?

ben ilki tane tanımladım sccmadmin ve sccmsql

sccmadmini , domain admins grubuna üye yaptım ve tüm kurulumları bunu ile yapıyorum doğrumu ?

birde sql kurarken sql services de kullanılacak kullanıcı hangi gruba üye olmalı

teşekkürler.

Gönderildi : 23/01/2017 20:48

(@davuteren)
Gönderiler: 1584
Noble Member

Kurulumu buradaki makaleye bakarak yapabilirsiniz. Ayrıca sitemizde http://www.cozumpark.com/blogs/microsoft_system_center/default.aspx system center ile ilgili bir çok makaleyi bulabilirsiniz. bunun dışında http://tv.cozumpark.com/kategori/24/SCCM-2012 serkan uzuner in ender bulabileceğiniz videolarını izlemenizi öneririm.

Gönderildi : 24/01/2017 02:34

(@mehmetsaityilmaz)
Noble Member
Konu başlatıcı

Hocam teşekkürler sccm ve scvmm kurdum

domain e dahil olmayan hyperv host lar ve

agen yüklemeye çalışıyorum , aşağıdaki ekranı veriyor , sorun ne olabilir ?

Gönderildi : 26/01/2017 16:32

(@davuteren)
Noble Member

Merhaba Mehmet Sait bey, ben scvm ile hiç uğraşmadım, sccm,scsm,scorch ile ilgilendim. Bu konuda deneyimli arkadaşlar konu hakkında yanıt vereceklerdir sanırım. isterseniz bu mesajı yeni bir posta da taşıyabilirsiniz.

Gönderildi : 26/01/2017 18:38

(@mehmetsaityilmaz)
Noble Member
Konu başlatıcı

Merhaba Mehmet Sait bey, ben scvm ile hiç uğraşmadım, sccm,scsm,scorch ile ilgilendim. Bu konuda deneyimli arkadaşlar konu hakkında yanıt vereceklerdir sanırım. isterseniz bu mesajı yeni bir posta da taşıyabilirsiniz.

Hocam ilgilizden dolayı teşekkür ederim şimdi açıyorum , saygılar.

Gönderildi : 26/01/2017 18:45

(@davuteren)
Noble Member

rica ederim, System Center sınıfının en iyi yazılımlarından olduğunu düşünüyorum. Mantığını anlaması kolay olmasa da anladığınızda çok keyif alırsınız.

Gönderildi : 26/01/2017 18:48

Paylaş: