Forum

SCCM Ve Kullanıcıla...

Bildirimler
Hepsini Temizle

SCCM Ve Kullanıcılar

Mehmet Sait YILMAZ
(@mehmetsaityilmaz)
Üye

Merhaba , kurulum yapaken kaçtane kullanıcı tanımlıyorsunuz ve hangi grublara üye yapıyorsunuz ?

ben ilki tane tanımladım sccmadmin ve sccmsql

sccmadmini , domain admins grubuna üye yaptım ve tüm kurulumları bunu ile yapıyorum doğrumu ?

birde sql kurarken sql services de kullanılacak kullanıcı hangi gruba üye olmalı

teşekkürler.

Alıntı
Konu başlatıcı Gönderildi : 23/01/2017 20:48
Davut EREN
(@davuteren)
Üye

Kurulumu buradaki makaleye bakarak yapabilirsiniz. Ayrıca sitemizde http://www.cozumpark.com/blogs/microsoft_system_center/default.aspx system center ile ilgili bir çok makaleyi bulabilirsiniz. bunun dışında http://tv.cozumpark.com/kategori/24/SCCM-2012 serkan uzuner in ender bulabileceğiniz videolarını izlemenizi öneririm.

CevapAlıntı
Gönderildi : 24/01/2017 02:34
Mehmet Sait YILMAZ
(@mehmetsaityilmaz)
Üye

Hocam teşekkürler sccm ve scvmm kurdum

domain e dahil olmayan hyperv host lar ve

agen yüklemeye çalışıyorum , aşağıdaki ekranı veriyor , sorun ne olabilir ?

CevapAlıntı
Konu başlatıcı Gönderildi : 26/01/2017 16:32
Davut EREN
(@davuteren)
Üye

Merhaba Mehmet Sait bey, ben scvm ile hiç uğraşmadım, sccm,scsm,scorch ile ilgilendim. Bu konuda deneyimli arkadaşlar konu hakkında yanıt vereceklerdir sanırım. isterseniz bu mesajı yeni bir posta da taşıyabilirsiniz.

CevapAlıntı
Gönderildi : 26/01/2017 18:38
Mehmet Sait YILMAZ
(@mehmetsaityilmaz)
Üye

[quote user="Davut EREN"]

Merhaba Mehmet Sait bey, ben scvm ile hiç uğraşmadım, sccm,scsm,scorch ile ilgilendim. Bu konuda deneyimli arkadaşlar konu hakkında yanıt vereceklerdir sanırım. isterseniz bu mesajı yeni bir posta da taşıyabilirsiniz.

[/quote]

Hocam ilgilizden dolayı teşekkür ederim şimdi açıyorum , saygılar.

CevapAlıntı
Konu başlatıcı Gönderildi : 26/01/2017 18:45
Davut EREN
(@davuteren)
Üye

rica ederim, System Center sınıfının en iyi yazılımlarından olduğunu düşünüyorum. Mantığını anlaması kolay olmasa da anladığınızda çok keyif alırsınız.

CevapAlıntı
Gönderildi : 26/01/2017 18:48
Paylaş: