Forum

Sccm 2012 ile offic...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Sccm 2012 ile office 2013 dağıtımı, download %0'da kalıyor

5 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
518 Görüntüleme
(@SelcukSubasi)
Gönderiler: 40
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

SCCM 2012 üzerinden bir client'a office 2013 dağıtmak istediğimde, downloading kısmı %0'da kalıyor ve yüklenmiyor.

Kontrol etmem gereken noktaları söyleyebilirseniz sevinirim.

Teşekkürler.

Gönderildi : 01/07/2015 19:40

(@SelcukSubasi)
Gönderiler: 40
Trusted Member
Konu başlatıcı

Not: Deployment Type'da, options'u " Download content from distribution point and run locally " yapınca çalıştı.

Yalnız bu şekliyle client tarafında manuel olarak yükle butonuna basıp işlemi devam ettirebildim.

Bunu client tarafına bırakmadan tam otomatik şekilde yapabilir miyim?

Teşekkürler 

Gönderildi : 01/07/2015 20:20

(@yenaltirpanci)
Gönderiler: 53
Üye

Merhabalar ,

Hazırlamış olduğunuz paketi Available seçtiğiniz için yüklemeyi kullanıcıya bırakıyorsunuz. Deploy ederken requirements seçimini yaparsanız kullanıcıya yükleme işlemi otomatik olarak başlayacaktır. 

Gönderildi : 03/07/2015 15:32

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Öncesinde .msp paketi oluşturdunuz mu ? Sonrasında setup dosyası ile installation yapılabiliyorsa, deploymetnta çalışır. Diğer konu ise boundary eklemeniz gerekli yoksa %0 da kalır.

Gönderildi : 13/09/2015 20:34

(@davuteren)
Gönderiler: 1584
Noble Member

Merhaba, http://www.cozumpark.com/blogs/microsoft_system_center/archive/2014/04/24/424767.aspx makaleden yararlanabilirsiniz,

Ofis dağıtımı yapılmak istendiğinde, yapılamamasının %0 da kalmasının en büyük sebebi cevap dosyasının iyi bir şekilde hazırlanmamış olması olarak gözlemledim ben bugüne kadar. cevap dosyanızı hazırladıktan sonra test bilgisayarınızda kurulumun gerçekten verdiğiniz komutla hiç bir soru sormadan kurulup kurulmadığını kontrol edin. komut satırını admin olarak açarak office dosyanızın olduğu dizine gelerek setup.exe /adminfile cevapdosyasıadı.msp yazdığınızda otomatik olarak kuruluyor mu bunu test edin, kuruluyorsa sccm de dağıtımını yaptığınızda problem çıkmayacaktır. kolay gelsin

Gönderildi : 16/09/2015 14:42

Paylaş: