Forum

System Center Opera...

Bildirimler
Hepsini Temizle

System Center Operation Manager kurulumu

6 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
431 Görüntüleme
(@DemetKabakci)
Gönderiler: 9
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba, kurulum için gerekli setup ı bulamıyorum.. Birden fazla setup indirdim fakat her birinde sorun çıkıyo. Center ailesi kurulumu esnasında belirli bir sıralama felan mı var? Yoksa doğru setup ı mı bulamıyorum. Yardımcı olur musunuz?

Gönderildi : 10/03/2014 14:29

(@ozgurmazlum)
Gönderiler: 2208
Illustrious Member

Nasıl bir sorun yaşıyorsunuz. iso içerisinde Setup.exe ile kuruluma başlayabilirsiniz. Adımları için aşağıdaki makaleyi inceleyebilirsiniz.

http://www.cozumpark.com/blogs/microsoft_system_center/archive/2012/09/17/system-center-operations-manager-2012-kurulum-bolum-1.aspx 

Gönderildi : 10/03/2014 17:53

(@DemetKabakci)
Active Member
Konu başlatıcı

Doğrudan SC2012_R2_SCOM_EVALVHD exe si iniyor. Eksik mi oluyo

Gönderildi : 10/03/2014 18:31

(@ozgurmazlum)
Gönderiler: 2208
Illustrious Member

VHD dosyası sanal sunucu için virtual disk formatı bunu ancak hpyerV üzerinde kullanabilirsiniz. aksi durumda ISO indirmeniz gerekmektedir.

Gönderildi : 10/03/2014 18:46

(@serkanuzuner)
Gönderiler: 1040
Illustrious Member

Merhaba

Bu urun lisans sayfasindan temin edilebilir.Yani satin almalisiniz veya ea anlasmaniz varsa bunu kapsar.eger google uzerinden public olarak indirmek isterseniz sadece vhd indirebilirsiniz. Bunlar kurulu halidir ve hyperv uzerine import edilir.

Gönderildi : 11/03/2014 02:30

(@DemetKabakci)
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba

Bu urun lisans sayfasindan temin edilebilir.Yani satin almalisiniz veya ea anlasmaniz varsa bunu kapsar.eger google uzerinden public olarak indirmek isterseniz sadece vhd indirebilirsiniz. Bunlar kurulu halidir ve hyperv uzerine import edilir.

teşekkür ederim 

Gönderildi : 02/04/2014 13:41

Paylaş: