Forum

System Center 2012 ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

System Center 2012 ile yapılabilecekler

4 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
349 Görüntüleme
(@Anonim)
Gönderiler: 0
Konu başlatıcı

Merhaba,

Biraz araştırdım ama gözümden kaçmış olabilir aşağıdaki bilgiye ulaşamadım cevap verirseniz veya link yazarsanız sevinirim.

System Center 2012 ile aşağıdaki işlemler yapılabiliyormu?

1- Bir bilgisayardaki çalışmayan servisin system Center üzerinden çalıştırabiliyormuyuz?

2- Outlook programını kullanıcılara dağıtabiliyor fakat özelleştirerek bu işi yapabiliyormuyuz?

3- Uzaktan bilgisayarlara destek verilebiliyormu? 

Saygılarımla 

Gönderildi : 15/08/2012 13:26

(@salihtasdemir)
Gönderiler: 330
Honorable Member

merhaba;sertac.gen.tr web sitesini takip edebilirsiniz.kolay gelsin...

Gönderildi : 15/08/2012 18:59

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Merhaba,

Biraz araştırdım ama gözümden kaçmış olabilir aşağıdaki bilgiye ulaşamadım cevap verirseniz veya link yazarsanız sevinirim.

System Center 2012 ile aşağıdaki işlemler yapılabiliyormu?

1- Bir bilgisayardaki çalışmayan servisin system Center üzerinden çalıştırabiliyormuyuz?

2- Outlook programını kullanıcılara dağıtabiliyor fakat özelleştirerek bu işi yapabiliyormuyuz?

Saygılarımla 

Bu işlemleri SCCM tarafında yapabiliyorsunuz. Ayrıca bu aralar projeler nedeniyle system center ürünleri ile içiçeyim. System center ailesi geniş bir yelpazaye sahip. Bu ürünleri tek tek inceleyip, blogumda ve portalımızda yayınlıyorum. Dpm tarafında Fatih hocamızın makaleleri mevcut. Scom tarfında ise makaleler hazırladım ve yakında portalımız üzerinden yayınlanacak. Diğer ürünleri ise inceledikçe buradan sizlerle paylaşmış olacağım.

Keyifli çalışmalar.

Gönderildi : 16/08/2012 04:36

(@serkanuzuner)
Gönderiler: 1040
Illustrious Member

Merhaba

Evet, scom ile, diagnostic&Recovery Task

Evet, sccm ile, task sequence ile veya Office customization kit ile birlestirerek.

Evet, sccm ile, remote tools. 

Gönderildi : 16/08/2012 21:22

Paylaş: