Forum

Storage Seçimi...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Storage Seçimi hk.

24 Yazılar
8 Üyeler
0 Likes
2,220 Görüntüleme
(@yasinakilli)
Gönderiler: 384
Illustrious Member

Estağfurullah Burak hocam sen ve diğer değerli tüm dostların katkısıyla daha da güçlü bir çözümpark olacak inşallah.

Bu arada sanırım bir 3par webcast sözü almış olduk? 🙂 

Gönderildi : 21/02/2015 19:09

(@turkerata)
Gönderiler: 178
Estimable Member

Selamlar,

Bu kadar kalite bir post herhalde çok ender görülüyor. Üstadları tebrik ediyor ve herhangi bir teknik bilgi ekleme gereği duymuyorum.

vakit ayırıp bilgilerini paylaştıkları için dostlarıma teşekkürü hak görüyor, ayrıca  büyük tebriklerimi gönderiyorum.

admin dostlarımızın bu postu farklı bir noktaya taşıması gerektiğini düşünüyorum.  

Gönderildi : 21/02/2015 21:32

(@burakvardar)
Gönderiler: 495
Honorable Member

Sağolasın Yasin elbette yapalım.
Aslında hocaların hocasından ( Türker ATA ) bir webcast var diye hatırlıyorum ama Çözümpark webcasti miydi orası net değil...
2 sene önce olması lazım...

Elbette bizde yeni özellikleriyle yaparız bir webcast... Söz olsun.
Mayıs ayı içinde yapalım...

Gönderildi : 22/02/2015 02:17

(@huseyinkartal)
Gönderiler: 651
Honorable Member

Selamlar,

Güzel bir post olmuş, 3PAR benim için storage'ların Mercedes'i 🙂 yalnız  fiyat olarak çok yukarıda  kalıyor, Gartner raporlarını  incelediğimizde zirvedeki ürünlerden hitachi hakkında kimse  yorum yapmamış HDS de VSP modellerinde  kendi ASIC chip'ini kullandığını söylüyor bu ürün hakkında  bilgisi  olan arkadaşlarımızın 3PAR ve EMC gibi ürünlerin yanında farklarını,avantaj ve dezavantajını anlatırlarsa çok faydalı olur. 

http://www.gartner.com/technology/reprints.do?id=1-253ES3K&ct=141121&st=sb

http://www.gartner.com/technology/reprints.do?id=1-1RO1Z8Z&ct=140310&st=sb 

Gönderildi : 24/02/2015 13:07

(@eraysoysal-2)
Gönderiler: 221
Reputable Member

QNAP ı orta seviye işletmelerde tavsiye ederim, kullanımı ayarlamaları vs. çok işlevsel ve basit, şuanda ağırlıklı olarak nas ama ek bağlantı ile fiber ile bağlantı yapıp lun lar oluşturup kullanabilirsiniz..

Gönderildi : 24/06/2015 18:36

Sayfa 2 / 2
Paylaş: