Anasayfa » Forum

Dell poweredge r610...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Dell poweredge r610 sunucuda sd card ı aktif edemiyorum  

RSS
dali_sen
(@dali_sen)
Üye

Arkadaşlar elimde dell poweredge r610 sunucu var BIOS tan sd kartı girişi off durumda ve on olmuyor bilgisi olan var mı?

Alıntı
Gönderildi : 04/01/2011 14:06
Hüseyin ERTUGRUL
(@huseyinertugrul)
Üye

Sunucunun üzerinde SD kart takılımı acaba? Opsiyonel oluyor bu ürün, slotu olabilir ama içerde sd kart reader olmayabilir.

CevapAlıntı
Gönderildi : 04/01/2011 19:07
dali_sen
(@dali_sen)
Üye

Merhaba Hüseyin Bey,

Dell sunucu arkasında yönetim portunun olduğu yerde bir SD kart yuvası vardı ordaki kart yuvasından denedik. içerisinde var olan SD kart okuyucu yuvasında takılı değil kart okuyucu. Biz sadece BİOS tan baktık arkadaki kart okuyucu çalııyor diye düşündük. Sorunumuzu içerisinde var olan USB girişi ile çözdük. İlginiz için teşekkür ederim.

Bu arada Sunucuyu sizden temin etmiştik yani piramit bilgisayardan. Ben Coslat ekibinden Durmuş Ali ŞEN. İyi çalışmalar.

CevapAlıntı
Gönderildi : 11/01/2011 12:29
dali_sen
(@dali_sen)
Üye

Merhaba Hüseyin Bey,

Dell sunucu arkasında yönetim portunun olduğu yerde bir SD kart yuvası vardı ordaki kart yuvasından denedik. içerisinde var olan SD kart okuyucu yuvasında takılı değil kart okuyucu. Biz sadece BİOS tan baktık arkadaki kart okuyucu çalııyor diye düşündük. Sorunumuzu içerisinde var olan USB girişi ile çözdük. İlginiz için teşekkür ederim.

CevapAlıntı
Gönderildi : 11/01/2011 12:30
Paylaş: