Forum

İnternet üzeri...

Bildirimler
Hepsini Temizle

İnternet üzerinde yedekleme hizmeti veren firmalar

6 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
406 Görüntüleme
(@FilizCANDAN)
Gönderiler: 21
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhabalar ,

Ben firmamızın yedekelerini kartuş ve dijital ortama alıyoruz. Fakat Yurt dışında olduğu gibi yedekeleri internet üzerinde bir sunucuda da tutmak istiyorum. Bu hizmeti veren firmalar varmıdır. Benim tek görüştüğün (Bulabildiğim ) Turcom firması

sizlerden cevap bekliyorum.. Bu hizmeti veren firma varmıdır.

Filiz

Gönderildi : 16/11/2009 17:37

(@selimtanrikulu)
Gönderiler: 287
Reputable Member

merhaba,

http://www.yeddek.net/

Firma ile daha önce görüşmüştüm, web üzerinden backuplarınızı kontrol etme hatta herhangi bir yere geri dönme gibi özellikleri vardı.

Gönderildi : 16/11/2009 18:05

(@FilizCANDAN)
Gönderiler: 21
Eminent Member
Konu başlatıcı

Siz çalışıyormusunuz peki böyle bir firma ile

Gönderildi : 24/11/2009 14:39

(@ErdemHACISALIHOGLU)
Gönderiler: 542
Honorable Member

Merhabalar ,

Ben firmamızın yedekelerini kartuş ve dijital ortama alıyoruz. Fakat Yurt dışında olduğu gibi yedekeleri internet üzerinde bir sunucuda da tutmak istiyorum. Bu hizmeti veren firmalar varmıdır. Benim tek görüştüğün (Bulabildiğim ) Turcom firması

sizlerden cevap bekliyorum.. Bu hizmeti veren firma varmıdır.

Filiz

Merhaba Filiz Hanım ;

Turcom firması gerçekten iyi bir firmadır bu konuda , ve büyük firmaların bile yedeklerini tutmaktadırlar , İsim veremiycem ama güvenlik açısından ama 1000-3000 arası kullanıcılı yabancı sermayeli firmalarda kullanıyor turcomu , fiyat olarak biraz yüksek olabilir ama güvenlik ve kalite açısından sorun yaşıycağınızı zannetmiyorum ..

Gönderildi : 24/11/2009 14:46

(@sercancokyegit)
Gönderiler: 209
Reputable Member

Merhabalar Filiz Hanım

Bu hizmeti alan 300 kişilik bir network biliyorum.ISP ile kendi aralarına riverbed koydu backup da devamlı hattın yavaşlığından ötürü sıkıntılar çıktı riverbed den mi kaynaklanıyor dediler onuda kaldırıp denediler ama sonuç olarak ayda min 4 defa sorun yaşıyorlar.Demo yapılmadan kesinlikle almamanızı öneririm.

Kolay gelsin.

Gönderildi : 24/11/2009 14:56

(@selimtanrikulu)
Gönderiler: 287
Reputable Member

Siz çalışıyormusunuz peki böyle bir firma ile

Çalışıcaktık fakat birbirine yakın lokasyonlarda olmamız ve onların başka lokasyona göndermek için 2.nci ücret talep etmesi sebebiyle sonlandırmıştık. demo yapmışlardı hoşuma gitmişti, bencede bu firmalarla birebir görüşüp gerekirse referanslarını isteyip onlarla da görüşün.

Gönderildi : 24/11/2009 16:53

Paylaş: