Forum

SSRS Cluster 2008 R...

Bildirimler
Hepsini Temizle

SSRS Cluster 2008 R2 Standart Edition

2 Yazılar
1 Üyeler
0 Likes
433 Görüntüleme
(@cihanacikgoz)
Gönderiler: 180
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

SQL Server 2008 R2 Standart edition cluster olarak kuruldu. Node1 ve node2 mevcut. Aynı zamanda SSRS'i de iki cluster'da clustername'e göre konfigure ettim. Konfigure ettikten sonra SQL'de ilgili database'leri ReportServer ve ReportServer TempDB yi yarattı. Ancak şöyle bir problemim mevcut. http://clustername:80/Reports 'a baktığımda the report server is not initialized uyarısı alıyorum. Forumlarda baktığımda encryption key'i silin diyor evet sildiğim vakit çalışıyor. Ancak SQL servisleri diğer node'a geçirdiğimde servislerin geçmiş olduğu serverda tekrardan bu hatayı alıyorum ve tekrardan bu key'i silmem gerekiyor, sildikten sonra tekrardan arayüz açılıyor. Bu sorunu nasıl aşabilirim.Bu keyleri kalıcı olarak nasıl silebilirim ya da bu iki node'da çalışır halde nasıl key'leri eşleyebilirim.

Teşekkürler

Gönderildi : 16/07/2014 16:08

(@cihanacikgoz)
Gönderiler: 180
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhaba makaleleri inceledim link olarak gönderdiğiniz. Scale out deployment kısmında Add Server diyip diğer node'u eklemek gerekiyor sanırım. Bu işlemi yaptıktan sonra tekrardan bakacağım. Buraya dönüş yaparım sizi bilgilendiririm.

Teşekkürler

Gönderildi : 16/07/2014 17:20

Paylaş: