Forum

SQL Server Konusu İ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

SQL Server Konusu İşlemekteyiz Ünversitede

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
580 Görüntüleme
(@AkifKarahan)
Gönderiler: 3
Active Member
Konu başlatıcı

SQL Server 2012 İşlemekteyiz Burada MaxSize,Size ve FileGrowth'ların Maxsimum Boyutları Kaç Olur Bunu Hocamız Bize Vizede Soracak 

TEŞEKKÜRLER 

Gönderildi : 16/03/2014 15:40

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18029
_

Merhaba,
Burada belirtilen max size, size gibi değerler ne için istenmektedir? Database için mi?

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 16/03/2014 22:46

(@AkifKarahan)
Gönderiler: 3
Active Member
Konu başlatıcı

Teşekkür ederim sorumun cevabını sayenizde buldum 

Gönderildi : 17/03/2014 17:46

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 33006
Illustrious Member Yönetici

Sınav, ödev ve benzeri konularu lütfen kendiniz araştırın, aksi halde herkes sınav, ödevini bize yaptırmaya başlar.

Örnek buna cevap verdiğimiz için hemen ardından bu kelimelerin anlamları diye soru sormuşsunuz.

Doğru yer burası değil.

bilginize.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 25/03/2014 00:10

Paylaş: