Forum

sql server-oyun

Bildirimler
Hepsini Temizle

sql server-oyun

6 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
603 Görüntüleme
(@MuratCalisir)
Gönderiler: 20
Eminent Member
Konu başlatıcı

arkdşlar şöyle bir sorunum var maalesef demiştimya oyun açıcağım diye oyunu açtık hayırlısı ile ama oyunda oyuncularımızdan biri oyundaki mobları kestiğinde hiçbir şekilde parası ve tecrübe puanı artmıyor bunu sqlde nasıl düzeltebilrm

Gönderildi : 28/06/2013 17:16

(@serkankonak)
Gönderiler: 1339
Noble Member

Merhaba Murat Bey oyununuz hayırlı olsun. Ancak sorduğunuz sorunun kapsamı çok geniş. Forum üzerinde net sorulara net cevaplar aramanız faydalı olur. Proje işlerinde lütfen uzmanlarını bularak destek alın. Daha faydalı olacaktır.

Gönderildi : 28/06/2013 17:48

(@MuratCalisir)
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba Murat Bey oyununuz hayırlı olsun. Ancak sorduğunuz sorunun kapsamı çok geniş. Forum üzerinde net sorulara net cevaplar aramanız faydalı olur. Proje işlerinde lütfen uzmanlarını bularak destek alın. Daha faydalı olacaktır.

peki birşey sormak istiyorum bu oyunun görevlerinin npclerin bilgilerinin içinde olduğu bir dosya var .tex uzantılı nasıl düzenliyebilrim

şöyle bir panel var ama tam olarak bilmiyorum nasıl kullanacağımı

Gönderildi : 29/06/2013 03:03

(@kenanilgun)
Gönderiler: 544
Üye

Merhaba Murat bey,

Bence bu tür oyunlar ile daha sık bilgi paylaşan bir forum veya blog sitesinden yardım almanız daha doğru olur. 

Gönderildi : 29/06/2013 03:31

(@MuratCalisir)
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba Murat bey,

Bence bu tür oyunlar ile daha sık bilgi paylaşan bir forum veya blog sitesinden yardım almanız daha doğru olur. 

öyle bir site önerebilirmisnz

sorun şu tam oalrak  şu

bazı hesapların oyundaki yaratıkları kestiklerinde tecrübe puanı ve para alamamaları aynı hesap içinde yan karakter açtım yine aynı ama farklı bir hesaba geçince sorun yok hani sorunlar hesaplarda  şuan bir admin hesabı dahil 3 hesapta bu sorun var   

Gönderildi : 30/06/2013 00:32

(@kenanilgun)
Gönderiler: 544
Üye

Hangi tür bir oyundan bahsediyorsunuz bilmiyorum Murat bey google üzerinden oyununuzun adı ile araştırma yapabilirsiniz isterseniz.

Gönderildi : 30/06/2013 00:51

Paylaş: