Veritabanından başk...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Veritabanından başka veri tabanına tablo taşımak  

RSS
Merve Nalbant
(@MerveNalbant)
Üye

Arkadaşlar merhaba;

Benim şuan kullandığım bir veri tabanım var.Yeni bir veri tabanı oluşturup içindeki tabloları aynı özellkte yeni veri tabanına taşımak istiyorum bunu nasıl yapabilirim.

Yeni veritabanına sadece tabloları alacağım ama boş olarak.50 tane tablo va bu yüzen tek tek değil toplu taşıma yapmak istiyorum.

Alıntı
Gönderildi : 02/01/2013 13:01
Haci BİLGEN
(@HaciBiLGEN)
Üye

[quote user="Merve Nalbant"]

Arkadaşlar merhaba;

Benim şuan kullandığım bir veri tabanım var.Yeni bir veri tabanı oluşturup içindeki tabloları aynı özellkte yeni veri tabanına taşımak istiyorum bunu nasıl yapabilirim.

Yeni veritabanına sadece tabloları alacağım ama boş olarak.50 tane tablo va bu yüzen tek tek değil toplu taşıma yapmak istiyorum.

[/quote]

Selam  Kulandıgınız veri tabanı nedir.  oracle? SQL Server ?  hangisi  oldugunu söyleyin   ona gore  size  daha rahatlıkla yardımcı olalım.. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 02/01/2013 17:27
Kadir Avci
(@kadiravci)
Saygın Üye Forum Yöneticisi

Direk script oluşturun ve diğer db'de çalıştırın.

http://blog.sqlauthority.com/2012/07/18/sql-server-generate-script-for-schema-and-data-sql-in-sixty-seconds-021-video/

Dataları istemiyorsanız schema seçmeyin.

CevapAlıntı
Gönderildi : 03/01/2013 17:21
Alparslan türkmeno
(@Alparslanturkmeno)
Üye

Merhabalar,

Linux Oracle Enterprise 6.4 işletim sistemine sahip , Oracle / Toad 12.1 kullanıyorum. Yeni bir veritabanı oluşturacağım ve verilerimi bu veri tabanına taşımak istiyorum. Bu işlemi nasıl yapabilirim??

CevapAlıntı
Gönderildi : 29/09/2014 14:28
Paylaş: