Forum

SQL bağlanamama sor...

Bildirimler
Hepsini Temizle

SQL bağlanamama sorunu ???

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
389 Görüntüleme
(@AysTrk)
Gönderiler: 8
Active Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Ev Pc'me ETA7,Logo Go Plus,Micro kurdum. Kurulumunda bir arakdaşım yardımcı olmuştu. Hepsi çalışıyordu. Şu anda ETA7 sorunsuz girebiliyorum. Logo'da şirket kurulum uygulamasına girebiliyorum. Fakat Micro'yu, Logo'nun hesapların girildiği uygulama kısımlarını falan çalıştıramıyorum. Logo Server'a bağlanılamıyor diye uyarı veriyor. Sorulan şifreyi, adı falan da hatırlamıyorum; aradan biraz zaman geçtiği için. Arkadaş kurmuştu, notlarımı bulamıyorum. Şimdi ben tekrar sorunsuz nasıl giriş yapabilirim? Bu bilgiler unutulunca bağlanmanın başka bir yolu var mıdır?

Umarım sorunumu anlatabilmişimdir.

Gönderildi : 25/01/2011 22:34

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32993
Illustrious Member Yönetici

Merhaba

Anlattıklarınızdan bu konularda çok bilgili olmadığınızı düşünerek bence sql konusunda danışmanlık almanız da yarar var. Evet bağlanabilirsiniz ancak SQL Management Consol için giriş bilgilerine ihtiyacınız var, burandan sonra arayüzden bu program için kullandığınız kullanıcıyı bulup şifre atayabilirsiniz.

Yada danışmanlık almak istemiyorsanız sql bölümündeki makaleleri okuyarak sql üzerinde kullanıcı hakları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 26/01/2011 22:36

Paylaş: