Forum

SQL server 2005 de ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

SQL server 2005 de attack yaparken 5171 hatası alıyorum...

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
712 Görüntüleme
(@sinahoca)
Gönderiler: 10
Active Member
Konu başlatıcı

arkadaşlar merhabalar. ..öncelikle forum sitenizde var olan yararlı bılgıler ıcın tşk etmek ıstıyorum.ve sımdı soruna gelıyorum. 2005 sql serverda .mdf uzantılı bır dosyayı attack etmek ıstıyorum fakat 5171 hatası alıyorum. sitenizde önerilen çözüm yollarının hepsini denedım fakat problemim çözülmedi.log dosyasını silip başka yere atıp öyle denemek vs vs... şimdi sorum şu ben nasıl bunu 2005 sql servera attack edeblırım yada attck edemezsem bir şekilde bu .mdf dosyalarının ıcını görme sansım yok mu? şunu da belirtmem de sanırım fayda var biz restoran işletiyoruz ve kredili satıslarımız var bana mesala xxxx isimli bir şahsın xx.xx.xxxx tarihinde yediği yemeklerın ve fiyatinin listesi lazım sandıgım kadarı ıle bu .mdf dosyalarının ıcınde bu bılgıler mevcut yanı eger başka bı arayuzle .mdf uzantılı dosyayı acabılrmıyım ? yardımlarınız ıcın sımdıden cok tskler...

Gönderildi : 27/10/2010 14:43

(@turgaysahtiyan)
Gönderiler: 344
Reputable Member

(@sinahoca)
Gönderiler: 10
Active Member
Konu başlatıcı

sorun tam olarak tahmin ettiğiniz gibi değil.klasik çözüm yöntemleri işeyaramıyor. bir program buldum ve mdf dosyalaırnın ıcını görmemı saglıyor.ama program deneme surumu oldugu ıcın ıstedıgım tam verılere ulaşamıyorum.eger elınızde bu programın StellarPhoenixSQLMDFRepair tam sürümü varsa ve paylaşırsanız cok mutlu olurum.şimdiden tşkler.

Gönderildi : 28/10/2010 19:12

Paylaş: