Forum

sql server express ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

sql server express 2005 dts

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
428 Görüntüleme
(@SSGraf)
Gönderiler: 1
New Member
Konu başlatıcı

Merhaba

2 tane sql server 2000'in oldugu server-database mevcut. Ve bir tane de sql express 2005. bu 3 databaseden de bilgiler alarak biyerde birleştirmek istiyorum.(Gunde 2-3 defa almam gereken bir rapor) Bunu 2000'de data transformation service ile yapıyordum. Ancak express işin içine girdiği için çözüm bulamadım. Express için toolkit kurdum.DTSWizard ile sadece bir defalık data aktarabiliyorum. bir query nasıl olusturabilirim ya da cozum olarak ne onerırsınız?

Gönderildi : 19/04/2010 14:57

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

Merhaba

2 tane sql server 2000'in oldugu server-database mevcut. Ve bir tane de sql express 2005. bu 3 databaseden de bilgiler alarak biyerde birleştirmek istiyorum.(Gunde 2-3 defa almam gereken bir rapor) Bunu 2000'de data transformation service ile yapıyordum. Ancak express işin içine girdiği için çözüm bulamadım. Express için toolkit kurdum.DTSWizard ile sadece bir defalık data aktarabiliyorum. bir query nasıl olusturabilirim ya da cozum olarak ne onerırsınız?

SQL'deki veri ve tablo yapınızı bilmiyorum ancak ben sizin yerinizde olsam Excel'in (ya da Access'in) "Dış Veri Al" özelliğini kullanırdım.

İyi çalışmalar.

Gönderildi : 21/04/2010 13:55

Paylaş: