Forum

Sharepoint 2007 off...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Sharepoint 2007 office yüklemesi

5 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
453 Görüntüleme
(@GURCANEFE)
Gönderiler: 1607
Noble Member
Konu başlatıcı

merhaba   sharepoin kurulu bır sunucumuz var ve bu sunucuda tsweb acess kurulu ve office 2007 ben sunu yapmak ıstıyorum

kullanıcının thinclient kullanıyor ve office prg yok   kullanıcı once tswebacess baglanarak ekranında word açıyor daha sonra portala giriyor word dokumanını açmak istiyor ama thinn client office olmadıgı için açmak istediğiniz programı bulun diyor ben  bunu nasıl çalıştıra bilirimm acaba yada shere point için office göme bilirmiyiz yanı kullanıcının pc sınde  office olmasada word dokumanını acıp degısıklık yapıp kaydetmesı lazım

Gönderildi : 09/03/2009 13:29

(@ugurdasdemir)
Gönderiler: 1824
Noble Member

Mrb.

Sorun halen devam etmektemidir?

Wordpad ile word dosyalarını açabilirsiniz.

Bir diğer alternatif.

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=95E24C87-8732-48D5-8689-AB826E7B8FDF&displaylang=en

Burdan word viewer 2003'ü indirebilirsiniz bunun gerekli belgeleri görüntüleyebilirsiniz.

Gönderildi : 13/03/2009 02:26

(@GURCANEFE)
Gönderiler: 1607
Noble Member
Konu başlatıcı

evet sorun devam ediyor   word wiewver thin client kurula bilirmi acaba yada bu word wier dosyları açıp değişiklik yaptıra biliyormu

Gönderildi : 13/03/2009 15:30

(@emrebalci)
Gönderiler: 367
Reputable Member

Merhaba ,

Uygulamaya çalıştığınız yöntem efektif bir çözüm olmayacaktır. Dosyalar belki view edilebilir ama tekrar düzenleyip kaydetme için normal bir pc kullanmanızda fayda var. Sadece bilgi çeken kullanıcılar için thinclient mantıklı olabilir. 

Gönderildi : 13/03/2009 18:04

(@ugurdasdemir)
Gönderiler: 1824
Noble Member

evet sorun devam ediyor   word wiewver thin client kurula bilirmi acaba yada bu word wier dosyları açıp değişiklik yaptıra biliyormu

Mrb. efecan ;

Emre hocam bu alanda yetkin isimlerden

bu esnada kendisinin belirttiği gibi işlem adımlarını uygulaman mantıklı olacaktır.

Word wiever ile dökümanları görüntüleyebiliyorsun ......adı üstünde görüntüleme ..değiştirme işlemi yapılamamaktadır.

Gönderildi : 14/03/2009 03:37

Paylaş: