Forum

sharepoint 2013 duy...

Bildirimler
Hepsini Temizle

sharepoint 2013 duyuru yayınlamak tek bır kısıye

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
385 Görüntüleme
(@GURCANEFE)
Gönderiler: 1607
Noble Member
Konu başlatıcı

merhaba sharepoint 2013 duyuru bolumunu aktıf ettım yannız
burda duyuru kayıt edıldıgınde herkese emaıl gıdıyor ama bunu uyarılara tum kullanıcıları eklersem gıdıyor

ben uyarılara eklmeden kullanıcılara emaıl gıdermı ve sadece ıstedıgım kısıyede emaıl gıdermı otomatık olarak

exchnage 2013 suan entegre çalışıyor sıstem

Gönderildi : 08/06/2013 19:47

(@serkankonak)
Gönderiler: 1339
Noble Member

Sharepoint üzerinde workflow oluşturursanız istediğinizi yapabilirsiniz. İstediğiniz kullanıcılara gitmesi içinde duyuru listenizdeki forma, duyurulacaklar gibi bir person picker koyarsanız yine bu duyurunun bu kullanıcılara gitmesini workflow tarafında halledebilirsiniz. Exchange kısmının bu işlemle alakası teknik olarak yok. O kuralı yazılmış ve gönderilen maillerin iletilmesi kısmında devreye giriyor. Kuralları workflow üzerinde halletmelisiniz.

Gönderildi : 14/06/2013 02:18

(@GURCANEFE)
Gönderiler: 1607
Noble Member
Konu başlatıcı

bu konuda hıc bılgım yok hıc bılgısı olmayan bırı ıcın su makaleyı oku bu sanan yon gösterecek dıye bılırmısınız
ve bırde sunu sormak ıstıyorum
dıs listeden bır takım bırseyler yapa bılıyorum bılgı ıslem arıza formu gıbı
ama goruntu hep yenı dedıgımde yukardan asaya gıdıyor bu kısımlerı sağlı sollu degısıklık yapamıyozmu
ve bırde actıve drictoryde kullanıcıları ceke bılıyorum pekı ıcerde calısan yanı uretımde calsıan ınsaların ısımlerı shrepoınt nasıl ceker
hepsine tek tek kullanıcımı açmak lazım calısanlar ıcın cunku su düşüncem var

sms ıle vardıya bılgıleırnı cep tlf msj attırmak ıstıyorum buda mumkunmu shrepoıntee cok sey ıstemıyorum hehralde

Gönderildi : 16/06/2013 23:19

Paylaş: