Forum

İntranet Başlıklar

Bildirimler
Hepsini Temizle

İntranet Başlıklar

6 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
427 Görüntüleme
(@altansimsek)
Gönderiler: 212
Reputable Member
Konu başlatıcı

Herkese Merhaba Şirketimiz için bir intranet portalı tasarladık işin acemisi olduğum için bir sorum olacak bağlantıda verdiğim sayfada 

Değiştiren, Değiştirme, Oluşturan, Oluşturma Tarihi gibi başlılar var bunları nasıl kaldırabilirim sayfada sadece başlıklar görünmesini istiyorum ama bir türlü yapamadım 

Gönderildi : 05/03/2013 20:29

(@efesulukcu)
Gönderiler: 1425
Noble Member

yeni bir view oluşturup, bunu default olarak atayabilirsiniz.

Gönderildi : 05/03/2013 22:33

(@altansimsek)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Hocam Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim, söylediğiniz uygulamayı nasıl yapabilirim biraz tarif edermisiniz

Gönderildi : 06/03/2013 11:30

(@alicengez)
Gönderiler: 32
Trusted Member

yeni bir view olusturmayada gerek yok aslında modify view diyip hangi alanlari gosterip gostermicegnizi yada siralamasını ayarlayabilirsiniz veya designer da acip ilgili listeyi allitem a tıklayp ilgili cell leri sileblrsn

Gönderildi : 06/03/2013 14:07

(@evinyeler)
Gönderiler: 25
Eminent Member

Ribbon menudekı görünüm oluşturma yerıne basarak kendınıze ait view oluşturursunuz görünmesini istediğiniz kolonları secebılırsınız ve bu gorunumu default görünüm olarak işaretlerseniz sanırım istediğiniz olmus olur kolay gelsın

Gönderildi : 06/03/2013 14:08

(@altansimsek)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Saygı değer hocalarım bizim intranetimiz ücretsiz sürüm ve ben tarif ettiğiniz şekilde yapamadım daha basit olarak yardımcı olurmusunuz

Gönderildi : 12/03/2013 12:59

Paylaş: