Forum

Site Eylemleri men&...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Site Eylemleri menüsünü gizleme

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
440 Görüntüleme
(@mustafakemal1966)
Gönderiler: 17
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba

Ben site eylemleri menüsünü sadece admin in görebileceği şekle getirmek istiyorum. Yada site sahipleri gurubuna açık diğerlerine kapatmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.  Şimdiden teşekkürler. 

Gönderildi : 31/05/2012 18:41

(@serkankonak)
Gönderiler: 1339
Noble Member

User control olarak bunu düşünmeyin daha sonra bu size büyük sorun çıkarır yönetimde.

Onun yerine izin düzeylerinizi özelleştirin. Bu menüler ve içerisinde gelenler izin düzeyleri ile alakalıdır. Şuradaki makalemiz den izin düzeyleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Gönderildi : 31/05/2012 18:57

(@mustafakemal1966)
Gönderiler: 17
Eminent Member
Konu başlatıcı

selamlar;

Bilgi için teşekkürler . ancak, amacım, admin hariç kimse site eylemlerinin altındaki menüleri görmemesini sağlamak. Bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim. Saygılarımla...

Gönderildi : 31/05/2012 19:23

(@serkankonak)
Gönderiler: 1339
Noble Member

Mustafa bey o menüdeki sekmeler zaten yetkiye göre ortaya çıkıp kayboluyorlar. Herkese görünmüyorlar. Eğer kullanıcıların hepsi oradaki menüyü içeriği ile beraber sekmeleri görüyorlarsa herkese yönetici yetkisi verilmiş demektir:) . Bu yetkilendirmeyi izin düzeyleri ayarlar, yani katılım izin düzeyine sahip kullanıcılar ile( örneğin site üyeleri) tam yetkiye sahip kullanıcılara(örneğin site sahipleri grubu içerisindekiler) menüler farklı görünür.Yetkiyi gruptan almazlar. Gruba "tam yetki" izin düeyi ayarlandığı için herşeyi görürler. Bu yüzden de izin düzeylerinizi özelleştirmenizi önerdim.

Gönderildi : 31/05/2012 20:44

Paylaş: