Forum

Bilgi İşlem arıza f...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Bilgi İşlem arıza formu hk...

6 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
475 Görüntüleme
(@CenkBora)
Gönderiler: 46
Trusted Member
Konu başlatıcı

Selamlar;

Site içerisinde yaptığım araştırmada bu şekilde bir for buldum ve uyguladım gayet güzel benim bir sorum olacaktı bu formda oluşturduğum arıza verilerini rapor şeklinde almamın bir yolu var mıdır,

Teşekkürler

Cenk Bora

Gönderildi : 15/10/2011 21:51

(@serkankonak)
Gönderiler: 1339
Noble Member

Merhabalar,

Timur Şahin Hocamız' ın makalesindeki formlardan bahediyorsunuz sanırım.Bu formlarda gireceğiniz datalar sharepoint listesi olarak yazılacaktır.Yani formlarda girilen verilerin raporunu bu sayede almış olursunuz. Dilerseniz Excele aktar ile bu verileri excel ortamına da çekebilirsiniz.

Gönderildi : 16/10/2011 03:00

(@CenkBora)
Trusted Member
Konu başlatıcı

Selamlar;

İlgili formda belirtilen formülü uyguladığımda bir sorunla karşılasıyorum, örnek saat: 14:00 ile 19:00 arasını 5 saat alması gerekirken 4 saat yazıyor ve buda diğer bütün opsiyonları etkiliyor sorunun 1 saat'lik zaman dilimine baktığımda 0 yazması yani bunu 59 dk olarak görmesinden kaynaklanıyor burada nasıl bir yol izlenebilir. teşekkürler.

=TAMSAYI(([Değiştirme]-[Oluşturma Tarihi])*24)

Gönderildi : 21/10/2011 19:17

(@CenkBora)
Trusted Member
Konu başlatıcı

Bunun yerine şu formülü kullanarak hesaplamayı doğru bir şekilde yaptırabildim. Faydası olur düşüncesiyle paylaşıyorum. Bu arada WSS3.0 da bir işletmenin otopark işletmesi kayıtları ücret hesapları vb... yine sağlık kulubü spor salonu vb.. takip yapısı ve bilimumum formlar oluşturdum bunlarıda makale şeklinde paylaşmak istiyorum hazırladıktan sonra nasıl paylaşmalıyım.. Teşekkürler

Cenk Bora

Formül:

=(Çıkış-Giriş)*1440/60

Gönderildi : 26/10/2011 19:06

(@GURCANEFE)
Gönderiler: 1607
Noble Member

burda kullanıcı kayıt açtığında bilgi işleme  uyarı oluşturmdan emaıl gıde bılırmı acaba

Gönderildi : 29/05/2013 18:01

(@GURCANEFE)
Gönderiler: 1607
Noble Member

bu bılgı ıslem arıza kaydı oluştuğunda kullanıcıya emaıl atarmı yoksa uyarılarmı eklemek gerekecek
bırde

arıza forumunu
kaydet dıcemıze gönder dıye butonu oluştara bılırmıyız bu nasıl olur

Gönderildi : 08/06/2013 19:49

Paylaş: