Forum

SBS 2008 sharepoint...

Bildirimler
Hepsini Temizle

SBS 2008 sharepoint database taşıma

5 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
377 Görüntüleme
(@Adem_BEKMEZ)
Gönderiler: 98
Estimable Member
Konu başlatıcı

merhaba arkadaşlar c sürücümdeki alan yetmezliginden dolayı sharepoint database nin sbs console dan taşıma yaptım buraya kadar herşey güzel lakin şuanda companyweb e girmek istedigimizde

"Bu Web sitesine erişim engellendi.Bu sorunu gidermek için lütfen yöneticinize başvurun.  " hatasını alıyorum bu sorunu nasıl çözebilirim tşkler

Gönderildi : 04/01/2011 16:43

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32993
Illustrious Member Yönetici

Merhaba

Yaptığınız işlemleri adım adım bizimle paylaşırmısınız ?

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 04/01/2011 20:01

(@Adem_BEKMEZ)
Gönderiler: 98
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba   Hakan hocam

windows sbs console-->yedekleme ve sunucu deposu-->sunucu deposu-->windows sharepoint services verilerini taşı

burda karşıma çıkan sihirbaz ile taşıma konumunu gösterdim hocam okadar

Gönderildi : 04/01/2011 20:11

(@serkankonak)
Gönderiler: 1339
Noble Member

Central administration a girebiliyor musunuz? Girebiliyorsanız site koleksiyonu yöneticisine girip ilgili sitenin yöneticisini değiştirin.Hala aynı hata var ise lütfen ekran görüntüsünü koyun çünkü erişim engellendi hatasının bir çok hali var hangisi olduğunu görelim.

Gönderildi : 05/01/2011 01:58

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

Defaultta problem cikarmayan bir sey, Web Sites bölümünde online görüyor musun companyweb' i? IIS üzerinde SharePoint servisini barindiran web sitenin izinleri eskisi gibi mi kontrol etmen gerekir. Yedegin varsa restore ederken applications seçerek SharePoint' i seçip tekrar ulaşilabilir hale getir. Asagidaki link belki işini görür  :

http://technet.microsoft.com/en-us/library/cc794697%28WS.10%29.aspx

Gönderildi : 05/01/2011 03:01

Paylaş: