Forum

Sharepoint portal e...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Sharepoint portal erişim raporları

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
351 Görüntüleme
(@OnurYesil)
Gönderiler: 19
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

benim bir konuda yardıma ihtiyacım var. sharepoint te oluşturulan sayfara en son erişim ne zaman olmuş bunun raporuna ihtiyacım var.  SP designer dan çektğim raporlarda 60 günden fazla modifiye edilmemiş dosylaların raporunu alabiliryorum fakat bu listelere veya döküman kütüphanelerine en son erişim ne zaman olmuş onun raporunu çıkartamıyorum. bu raporu çıkartabileceğim bir yol varmıdır ? şimdiden teşekkürler.

Gönderildi : 01/10/2010 19:03

(@serkankonak)
Gönderiler: 1339
Noble Member

Ana arama sitenizde arama değeri olarak Write<=01.01.2010 derseniz bu yılın başından önce değiştirilen öğeler karşınıza gelir .Arama kapsamınız tüm koleksiyonu kapsıyorsa buna listeler kitaplıklar dokümanlar resimler ne varsa hepsini size raporlamış olur.

Gönderildi : 01/10/2010 19:19

(@OnurYesil)
Gönderiler: 19
Eminent Member
Konu başlatıcı

Serkan Bey,

Değiştirilen dosya veya listelerin raporlarını çekebiliyorum . benim ihtiyacım olan bu dosya veya listelere en son en zaman erişim olmuş. herhangi bir değişiklik olmasa bile oraya en son ne zaman erişilmiş. bunun raporuna ihtiyacım var .

Gönderildi : 01/10/2010 19:34

(@serkankonak)
Gönderiler: 1339
Noble Member

Listelerde kitaplıklarda ayarlar kısmında  bulunan "Bilgi yönetimi ilkesi ayarları " etkinleştirerek yukarıdada görebileceğiniz gibi ne zaman en son görüntülenmiş den kimler ne zaman görüntülemişe kadar ayrıntılı raporlar elde edebilirsiniz.

Anahtar kelimeniz "Bilgi yönetimi ilkesi ayarları Denetleme İlkesi" dir.

Gönderildi : 01/10/2010 19:49

Paylaş: