SharePoint/ InfoPat...

Bildirimler
Hepsini Temizle

SharePoint/ InfoPathform -> Repeat Table  

RSS
Satı Adıguzelman
(@SatiAdiguzelman)
Üye

http://s7.directupload.net/file/d/2261/yoov4svi_jpg.htm

resimde container bölümünde repeat table olmasi gerekiyor. olmamasi kurulum (MS Office 2010 prof kurulu) ile alakalimi yoksa yanlis yaptigim birseymi var.

repeat table ile ilgili bir örnek vermeniz mümkünmü ?

Alıntı
Gönderildi : 24/08/2010 16:35
Serkan Konak
(@serkankonak)
Üye

Infopath 2010 da yeni form oluştururken blank formu seçin.Tüm özelliklerin geldiğini görüyor olmanız lazım.Bir kontrol edin lütfen.2007 form veya başka bir form ttemplate i yanlışlıkla seçtiyseniz özelliklerin bazıları kaybolurlar.

CevapAlıntı
Gönderildi : 24/08/2010 16:56
Satı Adıguzelman
(@SatiAdiguzelman)
Üye

[quote user="Serkan KONAK"]Infopath 2010 da yeni form oluştururken blank formu seçin.Tüm özelliklerin geldiğini görüyor olmanız lazım.Bir kontrol edin lütfen.2007 form veya başka bir form ttemplate i yanlışlıkla seçtiyseniz özelliklerin bazıları kaybolurlar.
[/quote]

Tsk ederim dediginiz gibi oldu.

Peki bana InfoPathda SharePoint List ve SharePoinflibrary nin farklarini aciklayabilirmisiniz? ben yeni bir form hazirlarken blank üzerindenmi yola cikayim?

CevapAlıntı
Gönderildi : 24/08/2010 17:30
Serkan Konak
(@serkankonak)
Üye

Blank form tüm özelliklerin çalıştığı alandır.Ama duruma ve ihtiyaca göre diğerleri de kullanabilir.Sizin tercihiniz ne derseniz ben blank formdan şaşmam.İlerleyen saatlerde yada günlerde örnek koymaya çalışayım.

CevapAlıntı
Gönderildi : 24/08/2010 20:04
Paylaş: