dizayner da dü...
 
Bildirimler
Hepsini Temizle

dizayner da düzenlediğim dosyaları tanıtmak.  

hümam
(@humam)
Üye

dizayner içinden birşeyleri değiştirmek istiyorum. yaptığım değişiklikler uygulanmıyor. ornek olarak bir tane resim atıyorum. veya css değiştiiyroum.   değiştirdiğim dosya yanında bir tane tik işareti oluyor. fakat o dosyadaki değişiklikleri göremiyorum.

 Check-in  ile yapayım diyorum. orda hata veriyor. bunun tam yolu nediir.?? yani yaptığım değişklikleri  nasıl uygulayacam.

 

 

Alıntı
Topic starter Gönderildi : 16/06/2010 14:02
Timur SAHIN
(@timursahin)
Üye

yaptığın değişikliklerin kullanıcılar tarafından görüntülenebilmesi için Administrator tarafından onayı gerekir. Sizin senaryoda Administrator sizseniz eğer master pages lerin bulunduğu kısımdan ilgilendiğiniz dosyaların onay durumunu kontrol edip gerekenleri onaylamanız gerekecek.

CevapAlıntı
Gönderildi : 18/06/2010 18:19
hümam
(@humam)
Üye

yani çalışma mantığı şu mu ?

 

ben dizaynerde değiştirecem. bir sürü resim falan yükleyecem. stil değiştirecem. sonra site ayarlarına girip bunları tek tek onaylayacam.. ne zahmetli bi iş ya ....

CevapAlıntı
Topic starter Gönderildi : 18/06/2010 21:21
Emre BALCI
(@emrebalci)
Üye

Merhaba,

Bu zahmetli değil zaten olması gereken birşey 1000 kullanıcılı canlı bir sistemde yanlışlıkla birşeyi kaydedip yayınladığınızı düşünün. Herkesin bir anda önünde yanlış yapılmış işler. Bu yüzden sharepoint sizden bunların olacağına dair onay istiyor.

CevapAlıntı
Gönderildi : 19/06/2010 15:05
Paylaş: