Forum

WSS 3.0 ve Page Vie...

Bildirimler
Hepsini Temizle

WSS 3.0 ve Page Viewer Web Part

4 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
455 Görüntüleme
(@MustafaKARAMAN)
Gönderiler: 8
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

bir dosya ( excel, word, html, vs..) içeriğinin sayfa üzerinde görüntülenmesini istiyorum. Bunu page viewer web part ile yapabilirim diye düşündüm ve sayfaya ekledim. Ayarlar kısmında file seçtim ve path bölümünü de \\server_adı\klasör_adı\dosya_adı şeklinde ayarladım. test link ile denediğimde dosyanın içeriğini görebiliyorum fakat uygula dediğimde bana "HTTPS bağlantı ile görüntülenemeyecek güvenli olmayan veri" anlamına gelen bir hata veriyor ve web part penceresine sayfa görüntülenemiyor hatası geliyor.

Nerede yanlış yapıyorum ?

saygılarımla,

Gönderildi : 08/05/2009 15:23

(@ugurdasdemir)
Gönderiler: 1824
Noble Member

Sharepoint  için sistemde herhangi bir güvenlik söz konusumu ? mevcut yöntemde herhangi bir sorun çıkarmıyor  pafe viewer web part ile yapılabiliyor diye yazımlar söz konusu

Gönderildi : 25/05/2009 22:05

(@denizkaragoz)
Gönderiler: 1
New Member

selamlar

ben bi hata alıyorum da cevaplandırırsanız sevinirim

seçili web bölümü eklenemedi diye bir hata

webparti sharepoint eyükledim fakat webparta bakamıyorum veya ana sayfaya ekleyemiyorum

seçili web bölümü eklenemedi diye hata çıkıyor karşıma.

kolay gelsin

Gönderildi : 02/10/2009 19:02

(@emrebalci)
Gönderiler: 367
Reputable Member

Merhaba 

Eklediğiniz webpartı kendinizmi kurdunuz yoksa default webpartlardanmı kullanıyorsunuz. Sonradan eklediğiniz ise webpart bölümünden izin verdinizmi webparta. Bunları kontrol edin. Ayrıca page viewer kısmında erişilmeye çalışan dizine kullanıcıların izini yoktur. O yüzden görüntüleyemezler. Dosyaları sharepoint üzerinde bir yere atın. 

Gönderildi : 04/10/2009 18:10

Paylaş: