Forum

Microsoft Sınavına ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] Microsoft Sınavına İkinci Kez Giriş Hakkı

5 Yazılar
3 Üyeler
2 Likes
1,301 Görüntüleme
(@remzibasoglu)
Gönderiler: 54
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Microsoft'ta girilen bir sınavda başarısız olunması durumunda ikinci kez aynı sınava ücret ödemeden giriş gibi bir seçenek var mı ? Veya daha düşük bir bedelle girilebilir mi? Araştırdığım kadarıyla böyle bir imkan yok fakat olduğuna dair de duyum aldım.

Girilecek sınav : 70-741

Tecbrübe edinen arkadaşların bilgisini rica ederim.

İyi çalışmalar.

Gönderildi : 07/12/2020 11:16

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32994
Illustrious Member Yönetici

Merhaba,

Bu zaman zaman olan kampanyamlar, yani her zaman olan bir şey değil, takip etmeniz lazım, sınava girdiğiniz şirketlerin web sitelerinde bu tür duyurular olur.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 07/12/2020 11:37

(@remzibasoglu)
Gönderiler: 54
Trusted Member
Konu başlatıcı

@hakanuzuner teşekkür ederim. 

Gönderildi : 03/02/2021 13:20

(@aydinyavas)
Gönderiler: 120
Estimable Member

Merhaba Remzi Bey,

Siz sorunuza yanıt bulabildiniz mi bilmiyorum ama ben de aynı şeyi araştırırken aşağıdaki linklere rastladım. İlk defa sınava gireceğim ve nasıl bir süreç olacağını bilmediğim için işi biraz garanti altına almak istiyorum.

Bu link sınav tekrarları için genel bir bilgi veriyor:

https://docs.microsoft.com/en-us/learn/certifications/deals

Bu link sınava giriş bileti ve gerekirse sınav tekrar hakkı almanızı sağlıyor ($140):

https://global3.mindhub.com/microsoft-exam-replay-mcp-exam-plus-retake/p/Microsoft-Exam-Replay?utm_source=msftmarketing&utm_medium=msft_offers&utm_campaign=ExamReplayFY20&utm_term=ERFY20&utm_content=weblink3

Bu link te hem giriş bileti almanızı hem gerekirse sınav tekrar hakkı almanızı hem de deneme soruları almanızı sağlıyor ($160):

https://global3.mindhub.com/microsoft-exam-replay-with-practice-test-mcp-exam/p/Microsoft-Exam-Replay-PT?utm_source=msftmarketing&utm_medium=msft_offers&utm_campaign=ExamReplayFY20&utm_term=ERFY20&utm_content=weblink

Ben henüz almadım, alan birini de tanımıyorum o yüzden tecrübeli bir arkadaşlar varsa ve bilgilendirme yapabilirse çok sevinirim.

Herkese sağlıklı günler dilerim.

Gönderildi : 03/03/2021 12:08

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32994
Illustrious Member Yönetici

Selam, evet bunlar normal paketler. Yani bu paketler hep vardı, sorunun amacı ara ara normal sınav ücretlerine kampanya geliyor, örnek sınav ücreti 100$ ama deniyor ki bu dönemde veya MCT olanlara ya da bu kupon kodunu kullananlara ikinci sınav bedava. Ben uzun süredir artık öyle bir kampanya görmedim. Sizin paylaşımlarınız ise normal bir durum. Yani kampanyalı sınav alımlarını paylaşmışsınız. Çok teşekkürler, bilgiler çok yararlı ama talep 1 sınav ücretine iki kez giriş hakkı ama artık o tür kampanyalar bildiğim kadarı ile yok veya olunca da takip etmek lazım.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 03/03/2021 14:25

Paylaş: